Poprzedni artykuł: Czy dojrzała cera i mocny makijaż to dobre połączenie? Zobaczcie te zd... Następny artykuł: Tę paletkę cieni kobiety porównują do kultowych cieni NAKED! A kosztuj...

Mąż wyśmiał makijaż żony. Miał rację?

Makijaż,
,
, tagi: rozświetlający makijaż twarzy, trendy jesień-zima 2017/2018
Czy modny makijaż pasuje dojrzałej kobiecie? Poznajcie historię Torri, której córka wykonała odważny make up. Reakcja jej męża doprowadziła ją do łez...

Czy makijaż dla dojrzałej kobiety zawsze musi być stonowany i klasyczny? Wcale nie. Doskonale to udowodniła Haleigh, która pomalowała swoją mamę Torri. Córka zrobiła matce nowoczesny makijaż, przez co kobieta wyglądała zupełnie inaczej niż na co dzień. Dojrzałe kobiety zazwyczaj noszą klasyczne, stonowane makijaże, w których główną rolę grają odcienie nude, tymczasem na wybiegach rządzi smokey eyes i rozświetlenie. 

Polecamy:  Wcale nie podkład i nie korektor. Znamy inny sposób na zakrycie trądziku 

Młodzieżowy makijaż dla dojrzałej kobiety

W makijażu Torri kluczową rolę odegrał efekt przydymionego oka w odcieniach brązu oraz wyraźnie podkreślone brwi. Haleigh również m.in. bardzo mocno rozświetliła twarz matki aplikując rozświetlacz nie tylko na policzkach, ale też na skroniach.
Kiedy matka zobaczyła się w lustrze, bardzo się sobie spodobała, ale jej radość nie trwała zbyt długo. Mąż Torri wyśmiał jej nowy wygląd...

Córka była zaskoczona reakcją ojca. Postanowiła, że zrobi mamie zdjęcie i umieści je na Twitterze, aby inni ocenili jej wygląd. Podpisała je: "Zrobiłam mamie makijaż, w którym czuła się pięknie, ale teraz płacze, ponieważ ojciec ją wyśmiał. Jeżeli uważacie, że mama wygląda słodko, to udostępniajcie zdjęcie".

Polecamy:  "Twarz jak po Photoshopie"- który podkład matujący jest tak chwalony?

Na reakcję internautów nie musiała długo czekać! Zdjęcie doczekało się ponad 117 tysięcy udostępnień i ponad 200 tysięcy polubień. Nie zabrakło również komentarzy, w których użytkownicy podkreślają, że mama wygląda pięknie, ale tak naprawdę najważniejsze jest, aby to ona dobrze się ze sobą czuła, a mężczyźni czasem po prostu nie mają wyczucia. Niektórzy zastanawiają się również, jak ten makijaż został wykonany. Jedna z użytkowniczek napisała, że jej mama chce, aby córka nauczyła się wykonywać taki makijaż, ponieważ marzy o podobnym. 

Polecamy:  Spektakularnie pogrubia rzęsy, a w superpromocji kosztuje teraz 10 zł! Co to za cudo?

Haleigh mówi, że nie spodziewała się takiego zainteresowania. Na jej telefonie ciągle pojawiały się powiadomienia o nowych reakcjach pod wpisem. Terri za to przyznaje, że ciepłe słowa sprawiły jej radość i czuje się lepiej.

Co o tym sądzicie? Czy mężczyzna naprawdę przesadził, czy może córka naprawdę wykonała matce zbyt mocny makijaż? 

Zastanawia nas też, jak zareagował na to mąż Tori...

Źródło zdjęcia głównego:  Twitter 

Oto najlepsze podkłady do cery dojrzałej:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2018, 17:37

Nasze propozycje