Poprzedni artykuł: Kiedyś źródło kompleksów, teraz... powód do dumy. Kobiety przestały je... Następny artykuł: Pudrowa szminka lepsza niż... matowa? Nie wysusza ust, powiększa je i....

Chcesz, by Twoje zęby wyglądały na bielsze? Te kolory pomadek Ci w tym pomogą!

Makijaż,
,
, tagi: wybielanie zębów, szminka, pomadka do ust
Jak w kilka sekund optycznie wybielić zęby? Czasem wystarczy po prostu wybrać odpowiedni kolor szminki :)

Olśniewający uśmiech dodaje urody - aby móc się nim cieszyć, często sięgamy po różne kuracje wybielające: zarówno profesjonalne jak i domowe (np. z wykorzystaniem octu jabłkowego). Jednak w oczekiwaniu na trwałe rezultaty takich działań możemy w prosty sposób uzyskać natychmiastowy efekt optycznie bielszych zębów - kluczem jest kolor naszej szminki.

To znacznie prostsze niż się wydaje - wystarczy spojrzeć na podstawowe koło barw. Po przeciwległej stronie żółci, której tak bardzo nie chcemy oglądać na naszych zębach, znajdują się fiolet i granat. Chcąc optycznie skorygować niepożądany odcień zębów, powinnyśmy wybierać pomadki, w których przeważają właśnie takie, zimne tony.

Analogicznie, na powyższym modelu widać, że ciepłe odcienie czerwieni i pomarańcze tylko podbijają żółtawy kolor zębów - warto ograniczyć używanie takich barw, jeśli nie jesteśmy do końca zadowolone z naszego uśmiechu. Ta zasada dotyczy także brązów.

Dość istotną sprawą jest też wykończenie szminki - połyskujące pomadki i błyszczyki są korzystniejsze dla wyglądu naszych zębów niż matowe wersje.

Sprawdź naszą galerię i zobacz konkretne przykłady szminek, które sprawią, że Twoje zęby będą wyglądały na bielsze!

Zobacz też: Marzy ci się efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Na te tusze powinnaś uważać!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:34

Nasze propozycje