Poprzedni artykuł: Konturowanie twarzy... serduszkami. Takiej metody jeszcze nie widziała... Następny artykuł: Anna Lewandowska pokazuje, jak... się maluje! ZDJĘCIE

Jednemu nie straszny basen, inny starcza na... kilka lat! Przedstawiamy 7 najlepszych eyelinerów w słoiczku z KWC

Makijaż,
,
, tagi: kreska na powiece, kreska jaskółka, eyeliner
Nie ma to jak... test Wizażanki! Bo kto by przypuszczał, że eyeliner może wytrzymać kontakt z wodą na basenie i starczyć aż na kilka lat! Nie wierzycie? A jednak! Zobaczcie wybór najlepszych speców od kresek ;).

Na rynku możemy znaleźć linery w kałamarzu z cienką końcówką. Mamy również produkty w pisaku, ale też w słoiczku. I to właśnie te ostatnie zyskują często najlepsze recenzje. Dlaczego? Są wygodne i dużo trudniej zrobić sobie nimi... krzywdę. 

Bo przecież każda z nas wie, że narysowanie jaskółki to nie taka prosta sprawa. Oczywiście najwięcej problemów przysparza ona początkującym. Nowicjuszki często szukają poradników, jak narysować kreskę na oku krok po kroku. Bo trzeba pamiętać o tym, że jak to przy każdym makijażu, także i tu, dobra kreska potrafi poprawić kształt oka, ale ta zła przybiera często karykaturalny kształt. 

Żeby nasze oko wyglądało najlepiej - potrzebujemy jeszcze dobrze ściętego, skośnego pędzelka lub takiego z krótkim włosiem. Ale, żeby rysowanie jaskółki nie zajmowało nam więcej czasu niż wykonanie całego makijażu, trzeba (i tu niestety nie ma innego sposobu) ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć... (jeśli chcecie od razu potrenować kliknijcie tu :).

Ale my przychodzimy z dodatkową pomocą i polecamy wam produkty, które ułatwią stworzenie idealnej jaskółki - zobaczcie naszą galerię!

Zdjęcie: Materiały promocyjne

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 08:21

Nasze propozycje