Poprzedni artykuł: MET Gala 2016 - najciekawsze i najdziwniejsze wizaże oraz fryzury gwia... Następny artykuł: Konturowanie stóp - kolejna partia ciała, która nie uniknęła makijażu

KFC wypuszcza lakiery do paznokci. Początek ery smakowych lakierów?

Makijaż,
,
, tagi: lakiery do paznokci, stylizacja paznokci, nowości kosmetyczne
To nie żart primaaprilisowy! Kentucky Fried Chicken wprowadza na rynek swój pierwszy produkt kosmetyczny. Jak nietrudno się domyślić będzie on jadalny, a jego smak będzie przywodzić na myśl skrzydełka z kurczaka.

Niebawem hasło „palce lizać” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Lakiery do paznokci wyprodukowane przez KFC sprawią, że śmiało będzie można je potraktować dosłownie. Jak zapowiada firma, jej lakiery będą jadalne, a jeśli po pomalowaniu paznokci obliżemy palce, poczujemy smak kurczaka. Być może nie jest to propozycja dla weganek, ale sam pomysł brzmi interesująco.

Jak podaje serwis Adweek, lakiery będą dostępne w dwóch smakach: Original i Hot & Spicy. Pierwszy z nich ma odcień cielisty nawiązujący do mięsa z kurczaka, drugi – pomarańczowy – kojarzy się oczywiście z pikantną, chrupiącą panierką. Ich smak został skonsultowany z technologami żywności z koncernu McCormick zajmującego się produkcją przypraw, w tym mieszanki ziół wykorzystywanej na zapleczu barów KFC.

Lakiery będą dostępne wyłącznie w Hongkongu, ale kto wie, co przyniesienie przyszłość. Jadalne kosmetyki wprawdzie mogą w tym przypadku spowodować, że trudno będzie się oduczyć obgryzania paznokci, ale z drugiej strony może KFC stanie się inspiracją dla kolejnych producentów? Wyobrażacie sobie paznokcie pachnące i smakujące truskawką, maliną albo czekoladą?

Zobacz także:Manicure kawiorowy- jak go wykonać?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 października 2018, 10:58

Nasze propozycje