Poprzedni artykuł: Dość 'pandy' wokół oczu. Zobaczcie, co wam pomoże zapobiec rozmazywani... Następny artykuł: Jest piękny i podkreśla kolor tęczówki. Latem właśnie ten makijaż powi...

Kim Kardashian zakłada własną markę makijażową. Będzie konkurencją dla Kylie Cosmetics?

Już 21 czerwca 2017 roku będziemy mogli kupić kosmetyki z linii makijażowej stworzonej przez Kim Kardashian. Co znajdzie się w jej składzie?

Kim Kardashian będzie miała własną markę kosmetyczną! Celebrytka od lat kojarzona jest z nienagannym i wzorowym makijażem, a wraz ze swoim makijażystą Mario spopularyzowała wiele urodowych trendów. Dziwi więc, że wcześniej nie próbowała podbić rynku kosmetycznego. Choć właściwie podejmowała pewne próby, ale stworzone we współpracy z siostrami Khloe i Khourtney kosmetyki "Kardashian Beauty" okazały się być produktami bardzo słabej jakości i zbierały wyłącznie negatywne recenzje.

Potencjał rynku kosmetycznego doskonale wyczuła z kolei najmłodsza z sióstr - Kylie Jenner. Dostrzegła, a później spopularyzowała trend na matowe usta, a kiedy jej kosmetyki do makijażu ust okazały się światowym hitem do oferty Kylie Cosmetics zaczęła wprowadzać coraz to nowe produkty z równie dużym sukcesem. Wszystko wskazuje na to, że Kim poniekąd pozazdrościła Kylie wielkiego powodzenia w świecie beauty i postanowiła stworzyć linię kosmetyków, które będzie zdobiło jej własne nazwisko. 

Kosmetyki od Kim Kardashian - czego możemy się spodziewać?

Informacją o założeniu marki kosmetycznej Kim podzieliła się na swoim Instagramie. Premiera kosmetyków "KKW Beauty" zaplanowana jest na 21 czerwca, a kosmetyki będziemy mogli zakupić na stronie kkwbeauty.com. Na stronie marki możemy podać swój adres mailowy, a na bieżąco będziemy informowani o nowościach. Kim na Instagramie obecnie podgrzewa atmosferę związaną z premierą kosmetyków. 

Na ten moment Kim Kardashian podzieliła się informacją na temat jednego produktu, który na pewno dla nikogo nie jest zaskoczeniem. To duo do konturowania i rozświetlania twarzy, czyli kosmetyk, który najbardziej kojarzy się z makijażem celebrytki. Na więcej informacji na temat marki musimy jeszcze poczekać. Myślicie, że KKW Beauty ma szansę przebić sukces Kylie Cosmetics? 

Zobacz także: Brązowy smoky eyes inspirowany lookiem Kim Kardashian

Źródło zdjęcia: Instagram

Palety do konturowania twarzy z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 07:39

Zobacz także

Nasze propozycje