Poprzedni artykuł: Marzy ci się efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Na TE tusze powinna... Następny artykuł: Druciany manicure nowym hitem sieci! Jak go zrobić?

Mocno podkreślone oko za pomocą... pyłku do manicure? Wiemy, jak to zrobić (całkiem bezpiecznie :)

Makijaż,
,
, tagi: brokatowy makijaż, mocny makijaż
Mocno podkreślone oko i ten błysk! Na dodatek, taki makijaż może sobie zrobić każda z was. Zobaczcie instrukcję krok po kroku.

Na co dzień jesteście zapobiegliwe i stawiacie na stonowane kolory? Czas to zmienić przy okazji karanawałowych imprez. Postawcie na szaleństwo barw. Niech się błyszczy i pięknie odbija światło.

Polecamy także:  Pamiętacie makijażową wpadkę z "Pytania na śniadanie"? Czy uwierzycie, że w takim makijażu można... dobze wyglądać? Zobaczcie tę wersję

Na dodatek holograficzne pyłki i błyszczyk nadadzą makijażowi spektakularnego wymiaru. Co więcej, dzięki nałożeniu rozświetlacza na łuk kupidyna, usta będą wyglądały na powiększone. Dodatkowym zaskoczeniem dla nas jest użycie do tego makijażu pyłków, które znamy z manicure. Z drugiej jednak strony, niedawno pokazywałyśmy Wam, jak można pomalować paznokcie cieniem do powiek, więc jak widać, sytuacja może się odwrócić:) Sprawdźcie:  Pomaluj paznokcie cieniem do powiek

Swoimi sposobami na wykonanie idealnego, błyszczącego makijażu podzieliła się z nami Agnieszka Chełmońska, makijażystka gwiazd, która z wyróżnieniem ukończyła wydział malarstwa oraz fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz wizaż i stylizację fryzur w Międzynarodowej Akademii Laurel. Na co dzień zajmuje się wizerunkiem osób prywatnych jak i gwiazd. Jest autorką kilkudziesięciu okładek polskich czasopism. Podczas pracy dużą uwagę zwraca na szczegóły oraz kosmetyki. Wiemy też, że lubi mocno podkreślone oko;)

Zobaczcie, jak krok po kroku wykonać ten spektakularny makijaż.

Foto: Katarzyna Boszko

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:38

Nasze propozycje