Poprzedni artykuł: To serum uratuje każde paznokcie zniszczone po hybrydzie? Następny artykuł: Najdroższy manicure świata jest wart... ponad 3,5 miliona złotych!

Kinga Rusin bez makijażu jest nie do rozpoznania! Fani są zachwyceni :)

Makijaż, , tagi: iga lis, Kinga Rusin
To jedno zdjęcie bez makijażu sprawiło, że fani pomylili Kingę Rusin z jej córką, Igą Lis. Rzeczywiście wyglądają jak dwie krople wody?

Kinga Rusin wypoczywa razem z Igą Lis w słonecznej Portugalii. Na Instagramie gwiazdy i jej córki stale pojawiają się nowe zdjęcia, na któych to relacjonują wakacyjny pobyt. Ale ostatnio dodane przez gwiazdę zdjęcie, niemal odebrało nam mowę, a fanów wprawiło w niemałe osłupienie. 

Kinga Rusin bez makijażu na wakacjach

Przyznajcie się, która z nas, kobiet, będąc na wakacjach w wyjątkowo słonecznym kraju, ma ochotę się malować? :) My bardzo często rezygnujemy z make-upu. Głównie dlatego, że spływający po twarzy podkład to ostatnia rzecz, o której marzymy w niemal 40-stopniowym upale. 

Wygląda na to, że również Kinga Rusin wyznaje podobną filzofię. Zresztą kąpiel w basenie także nie jest sprzymierzeńcem kosmetyków. Gdy tylko fani zobaczyli najnowsze zdjęcie dziennikarki, od razu zaczęli ją porównywać do Igi Lis! Co pisali?

- Piękna, naturalna kobieta! ❤ Ślicznie Pani wygląda

- Piękna Pani jest kobieta naturalna i pełna wdzięku

- Zawsze piękna, z makijażem czy bez

Naprawdę są do siebie podobne?

W opisie zdjęcia Rusin zamieściła kilka bardzo ważnych i poruszających naszym zdaniem słów, które kierujuje do wszystkich kobiet. Wspomina w nich między innymi o tym, że każda z nas powinna akceptować siebie taką, jaką jest i nie zważać na wydumane przez środowisko dziwne wzorce.

Najpiękniejsze w naturze jest to, że jest niepowtarzalna, że rzeczy pozornie podobne zawsze czymś się od siebie różnią. Każda z nas jest inna, każda ma w sobie coś wyjątkowego, jakiś szczególny rys, charakterystyczny znak, który odróżnia ją w tłumie i czyni jedyną w swoim rodzaju. Najgorsze, co można zrobić, to starać się na siłę do kogoś upodobnić, albo ślepo dążyć do jakiegoś wydumanego, narzuconego przez środowisko czy media wzorca. Pokochajmy wszystkie swoje indywidualne cechy, niezależnie od tego, co myślą o nich inni. Polubmy siebie takimi jakimi jesteśmy, bo można być naprawdę szczęśliwym we własnej skórze i totalnie nieszczęśliwym w obcej...

Makijaż Kingi Rusin

Kinga Rusin już nieraz zaskoczyła nie tylko nas, ale i swoich wiernych fanów. Jakiś czas temu zdradziła nam, że w ogóle nie farbuje włosów. Co więcej, nie wstydzi się nawet tych siwych, których zaczyna dostrzegać coraz więcej.

Gdy jest w pracy również stawia na minimalistyczny makijaż. Zawsze wygląda promiennie. Delikatnie podkreślone oko, połyskująca pomadka na ustach i perfekcyjnie wytuszowane rzęsy to jej znaki rozpoznawcze.

Zdjęcie: Instagram; Instagram; Instagram

Niezależnie od tego czy ma makijaż lub nie, Kinga Rusin zawsze wygląda pięknie! I która z nas nie chciałaby tak wyglądać w wieku 46 lat... :)

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 19:39

Nasze propozycje