Poprzedni artykuł: Hitowy krem CC, który błyskawicznie znika ze sklepowych półek - na czy... Następny artykuł: Zobacz, jak wykonać najmodniejszy makijaż w tym sezonie!

Najbrzydszy kolor lakieru do paznokci na lato? A widziałyście już odcień rusty brown...

Makijaż,
,
, tagi: manicure
Jaki kolor lakieru nosić na paznokciach latem? Modny jest rusty brown, ale czy to na pewno dobry wybór w tym sezonie?

Najmodniejszy kolor lakieru do paznokci na lato kojarzy nam się raczej z czymś żywym, świeżym i poniekąd orzeźwiającym. Dlatego zaskoczyło nas, kiedy w wakacyjnych kolekcjach pojawił się odcień rusty brown. 

Rusty brown, jaki to kolor?

Tłumacząc nazwę tego koloru na język polski, otrzymamy coś na kształt rdzawego brązu. Zaskoczone? Rusty brown o wiele bardziej wolałybyśmy przetestować jesienią, kiedy za oknem robi się szaro i buro, a temperatura spada. Ale część dziewczyn chętnie wykorzystuje go właśnie do letnich stylizacji. 

Ten kolor może mieć oczywiście niejedno oblicze. Wszystko zależy od tego, jaki pigment przeważa - mogą dominować rude tony lub brązowe. Jeszcze bardziej ciekawie robi się wtedy, kiedy zastanawiamy się nad wykończeniem takiego lakieru - perłowe, matowe, pełen połysk. Z reguły prezentują się wtedy zupełnie inaczej. Szczególnie wtedy, kiedy w ich formule znajdują się drobinki odbijające światło.

W naszej galerii możecie zobaczyć przykładowe stylizacje paznokci wykonane rdzawym brązem, czyli rusty brown. Podoba wam się taki manicure na lato?

Zdjęcie główne: Pinterest

Jeśli chcesz, aby Twój manicure wyglądał nieskazitelnie przez nawet 3 tygodnie, postaw na hybrydy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 18:46

Nasze propozycje