Poprzedni artykuł: Czarny eyeliner idzie w odstawkę - tego lata na powiekach rządzi... wi... Następny artykuł: Zupełnie nowy sposób nakładania pudru. Teraz dodajemy go do podkładu

Dzięki temu trikowi korektor nie wchodzi w zmarszczki i nie roluje się

Makijaż, , tagi: korektor pod oczy
Sekretem ujednoliconej skóry pod oczami wcale nie jest korektor. Ten trik sprawi, że już nigdy więcej nie będziesz inaczej nakładać tego kosmetyku.

Poszukując korektora idealnego zwykle oczekujemy od niego, że zakryje cienie pod oczami, nie zbierze się w załamaniach, a mimo to nadal będzie wyglądał lekko, niczym druga skóra. Trudno jednak znaleźć taki kosmetyk, który spełni te trzy (naszym zdaniem) najważniejsze oczekiwania. Zwykle z jednej z tych cech musimy zrezygnować...

Na szczęście wizażysta Adele, Michael Ashton zdradził swój niezawodny trik, dzięki któremu nawet najcięższy korektor ukryje zasinienia, nie podkreśli zmarszczek i nie stworzy ciastka pod oczami. W czym tkwi sekret?

Jak dobrze zakryć cienie pod oczami?

Ten trik Michael Ashton stosuje już od 10 lat, czyli tyle samo ile współpracuje z Adele. Czy w tym czasie wokalistka zaliczyła chociaż jedną makijażową wpadkę? Nie :). Jej look jest spójny i zawsze perfekcyjny. Zwróć szczególną uwagę na okolicę pod oczami!

Wizażysta bezpośrednio przed nałożeniem korektora, aplikuje w tym miejscu nawilżający krem. W przypadku Adele wybiera zawsze produkt Marc Jacobs, Under(cover), który kosztuje 175 zł. Co prawda jest to primer, ale według Ashtona dzięki ekstraktowi z kokosa, nadaje się również jako krem pod oczy.

Dodatkowo Michael zdradził, że nawet przypudrowanie okolicy pod oczami oraz utrwalenie jej setting spray'em, nie zawsze pomaga. To dlatego, że skóra zaczyna się mocno przesuszać i nie oddycha za bardzo. 

Jeśli nałożysz nawet niewielką ilość kremu pod oczy przed zakamuflowaniem zasinień, stworzysz aksamitną powierzchnię, po której korektor będzie gładką sunął - mówi InStyle.com Michael Ashton.

Dobrze kryjące i rozświetlające korektory

Jeśli testowałaś jeden z tych korektorów lub chcesz polecić inny, równie skuteczny, zrób sobie zdjęcie i dodaj je do Looków Wizażanek :).

Zdjęcie główne: Pinterest

zdjęcia: ONS

Te nawilżające kremy pod oczy świetnie spisują się w akcji:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 07:00

Nasze propozycje