Poprzedni artykuł: Kochacie podkład Bourjois Healthy Mix? Teraz do linii dołączył krem BB... Następny artykuł: Wiosenna szminka musi być matowa i różowa! (zwłaszcza, gdy masz proble...

Tych kosmetyków używa Marcelina Zawadzka. Lakier do paznokci kosztuje tylko 10 zł

Makijaż,
Piękna Marcelina Zawadzka dla wielu kobiet jest wzorem stylu i pięknie podkreślonej urody. Wraz z marką Bell HYPOAllergenic gwiazda przygotowała kolekcję kosmetyków idealnie wpisujących się w trendy na 2018 r.

Trend na metaliczny efekt w makijażu trzyma się bardzo mocno, i to zarówno w wersji dziennej, jak i wieczorowej. W delikatnym makie upie oko pokrywamy beżem z drobinkami, a na ustach nosimy nowe wersje "nude" - te z delikatnym połyskiem. Nawet klasyczna czerwień, róż i fiolet zmieniają się nie do poznania pod wpływem opalizujących cząsteczek. To wokół tego trendu zbudowana jest kolekcja kosmetyków Marceliny Zawadzkiej dla Bell HYPOAllergenic.

Linia BY MARCELINA składa się z 5 kolorów lakierów do paznokci, z których trzy są idealnie dopasowane do odcieni pomadek w płynie, a dwa pozostałe to przepiękny ciemny fiolet i szmaragdowa zieleń. Szminek jest w sumie 10 - 6 ogólnie dostępnych oraz 4 odcienie dostępne wyłącznie w drogeriach Hebe (Kair, Ateny, Casablanca i Nowy Jork). Wszystkie Marcelina Zawadzka nazwała na cześć swoich ulubionych miejsc z całego świata.

Elektryzujący fiolet nosi nazwę europejskiego centrum clubbingu, Ibizy, a połyskujący nude, który kilkuletnia Marcelina podkradała babci - nazwany został na cześć jej rodzinnego Malborka. Przy opalonej cerze doskonale będą wyglądały odcienie Mexico City i Venice Beach, a na wieczór warto przeznaczyć ognistą czerwień z drobinkami. Ten kolor gwiazda skojarzyła z Moskwą.

Niewątpliwą zaletą linii By MARCELINA są typowe dla Bell HYPOAllergenic dopracowane składy, odpowiednie nawet dla alergików. Produkty zostały przebadane pod kontrolą dermatologa i mają doskonały stosunek jakości do ceny. Pomadki trzymają się przez wiele godzin, a lakiery przepuszczają powietrze, bardzo dobrze kryją i szybko schną.

Masz ochotę wypróbować makijaż w stylu Marceliny? W drogeriach szukaj pomadek w cenie 18,99 zł i lakierów za 9,99 zł.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii, żeby poznać kolory pomadek w płynie Bell HYPOAllergenic.


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 03:21

Zobacz także

Nasze propozycje