Poprzedni artykuł: Ludzie mówią, że bez makijażu wygląda jak zombie. Co (świetnie) ukrywa... Następny artykuł: Rozświetlone kości policzkowe jak u Jennifer Lopez? Wizażanki polecają...

Podkład marki Rihanny działa cuda. Blogerka pokazała, ile potrafi zamaskować

Brytyjska makijażystka pokazała na swoim Instagramie, co tak naprawdę potrafi podkład Fenty Beauty by Rihanna. Będziecie przecierać oczy ze zdziwienia.

Makijażystka o imieniu Khan, którą na Instagramie znajdziemy pod nazwą "emeraldxbeauty", umieściła na swoim profilu wideo z testowania podkładu Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte. Khan na co dzień boryka się z ciężkim trądzikiem i często radzi innym osobom z tą przypadłością, jak zatuszować nieestetyczne zmiany. Zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie bardzo szybko oceniają innych po wyglądzie, twierdzi jednak, że "trądzik jest czymś zupełnie normalnym i wielu z nas go ma". Khan często też spotyka się z hejterami, którzy wyśmiewają stan jej skóry.

Tym razem pokazała, jak można zamaskować naprawdę duże zaczerwienienia na twarzy.

Polecamy:  Koniec z suchą, odwodnioną skórą - to serum przywróci ją do życia

Jak podkład Fenty Beauty by Rihanna zakrywa trądzik?

Na początku nagrania blogerka pojawiła się z bardzo zaczerwienioną twarzą. Prawdziwy stan jej skóry nie jest aż tak ciężki, jednak na potrzeby nagrania sztucznie zaczerwieniła cerę. Następnie (bez wcześniejszego użycia korektorów!) aplikowała za pomocą pędzla kryjący podkład Fenty. Efekty są spektakularne. Ten tutorial może być doskonałą podpowiedzią, jak zatuszować nieestetyczne zmiany.

Polecamy:  Prosty sposób na przebarwienia. Ten "kosmetyk" zrobisz sama za grosze

Produkty marki Fenty Beauty by Rihanna nie są jeszcze dostępne w Polsce, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy mogły je kupić w drugiej połowie tego roku! Nie możemy się doczekać. Tymczasem ten kryjący podkład możecie zamówić np. na zagranicznej stronie Sephory, gdzie kosztuje 34 dolary. 

Mamy dla was również propozycje innych, mocno kryjących podkładów, które już są dostępne w Polsce:

podkład kryjący

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 07:04

Zobacz także

Nasze propozycje