Poprzedni artykuł: Kobiety na całym świecie pokochały korektor, który działa jak Photosho... Następny artykuł: Ostrożnie z makijażem na Halloween! Farby do twarzy poparzyły skórę dz...

Po cieniach nude, przyszła pora na „nagie" lakiery do paznokci od Urban Decay

Makijaż,
,
, tagi: lakier do paznokci, urban decay
„Nagie" cienie tej marki zna chyba każda kobieta. Czujemy, że ich bliźniacze lakiery do paznokci też będą hitem:)
Źródło: Pinterest

Wiemy coś o tym, jak trudno jest znaleźć perfekcyjny odcień beżu… Idealne połączenie, w którym każda z nas znajdzie coś dla siebie, to kombinacja cieni kultowej już paletki Naked marki Urban Decay. W trzech wersjach znajdziemy spektrum kolorów nude. Wszystkie mają niepowtarzalny charakter.

A teraz ten niepowtarzalne kolory zostały zamknięte w smukłych flakonach lakierów do paznokci. To nowe „dziecko” Urban Decay, które prawdopodobnie przyniesie im porównywalny sukces, co paletki Naked. A to dlatego, że limitowana seria Naked Nail Color zawiera kolory, które dostępne są w ich najnowszej paletce Naked Ultimate Basics.

Wiemy już, że będzie osiem lakierów. Lubimy nie tylko wybór kolorów, ale również samo opakowanie. Ta niepozornie wyglądająca buteleczka jest zakończona czaszką, która w miejscu oczodołów ma róże. Na rączce znajduje się również tłoczony napis z nazwą marki. Jeden lakier będzie kosztować 10 dolarów, czyli około 40 zł.

Na zagranicznej stronie internetowej Urban Decay lakiery są już dostępne i można je kupić z dostawą za granicę, która kosztuje dodatkowo 50 dolarów, czyli 200 zł... Pozostaje czekać, aż lakiery pojawią się w Polsce.

A w naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądają wszystkie kolory :).

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 01:08

Nasze propozycje