Poprzedni artykuł: Jak namalować kreskę eyelinerem? Ten szablon wam w tym pomoże Następny artykuł: Mężczyźni w reklamie kosmetyków do makijażu. Dobry pomysł?

Lip art – już sztuka czy jeszcze makijaż?

Makijaż,
,
, tagi: makijaż ust, makijaż ust zdjęcia
Te makijaże ust potrafią zahipnotyzować. Instagram, który obecnie można uznać za największą kopalnię makijażowych inspiracji, dotąd pozwolił wylansować chociażby wiele trendów w stylizacji paznokci. Za sprawą najbardziej kreatywnych artystek stał się ostatnio również wylęgarnią pomysłów na stylizację ust.

Makijażystki z USA, Kanady i Australii nie próżnują. Niemalże każdego dnia pod hashtagiem #lipart możemy znaleźć nowe realizacje, które zapierają dech w piersiach. Po trendach w konturowaniu twarzy, koloryzacji włosów i malowaniu paznokci ich propozycje wydają się prawdziwymi dziełami sztuki.

Makijaże ust nierzadko nawiązują zresztą do największych geniuszy, w tym Vincenta van Gogha czy Andy'ego Warhola.

Zobacz:  TOP 5: najlepsze rozświetlacze w KWC

Na początku lipca wspomniałyśmy o francuskiej makijażystce Violette Serrat, która na Instagrama wrzuciła zdjęcie ust z mini-tatuażami. Jeśli jednak spojrzeć na inne propozycje makijaży ust, wspomniane mini-tatuaże wydają się na tyle skromne, że trudno byłoby je wrzucić do najciekawszych pomysłów z tej dziedziny.

Wizażystki z całego świata potrafią bowiem wyczarować na ustach prawdziwe cuda: kwiaty, geometryczne wzorki, sceny z bajek, portrety Marilyn Monroe, nowojorską architekturę, a także dzieła sztuki abstrakcyjnej.

Zobacz:  Najlepsze maseczki do twarzy na lato z KWC 

Przed wami 10 prawdopodobnie najbardziej uzdolnionych makijażystek specjalizujących się w stylizacji ust. Jeśli jesteście ciekawe ich kolejnych propozycji, koniecznie zajrzyjcie do nich na Instagramie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2018, 21:08

Nasze propozycje