Poprzedni artykuł: Kobieta zamiast rzęs przykleiła do oka... muchę? Następny artykuł: Najlepsze paletki do wykonania makijażu nude

Strobing? To już za mało - teraz pora na Lobe Strobe!

Makijaż,
,
, tagi: rozświetlacz, strobing, instagram trend, trendy w makijażu, uszy
Nie możesz żyć bez rozświetlacza, a strobing to twoja codzienność? Ten trend cię zachwyci - sprawdź, na czym polega Lobe Strobe!

Błysk w makijażu to jeden z dominujących motywów ostatnich miesięcy. Strobing, czyli modelowanie twarzy za pomocą rozświetlacza, podbił serca milionów kobiet, a cera połyskująca w blasku słońca to dziś chleb powszedni na polskich ulicach. Makijażyści idą jednak o krok dalej i lansują kolejny mieniący się trend - Lobe Strobe.

Lobe Strobe, czyli nakładanie rozświetlacza na... uszy

Rok temu było głośno o artystycznym makijażu małżowin usznych, ale Lobe Strobe to zupełnie inna historia. Tym razem uszy nie są obiektem zainteresowanie same w sobie, ale "przedłużeniem" rozświetlającego makijażu - jego zasięg ma obejmować już nie tylko policzki i skronie, ale także chrząstkę, płatki i brzegi uszu. Wszystko po to, by "chwytać" jeszcze więcej światła.

Jak to zrobić? Wbrew pozorom nie jest to trudne - wystarczy nanieść rozświetlaczza pomocą pędzla na małżowinę uszną, ze szczególnym uwzględnieniem chrząstki i wewnętrznej części. Na Instagramie pojawia się coraz więcej tutoriali i zdjęć prezentujących Lobe Strobe - wizażyści nie ukrywają, że często korzystają z tego triku podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Czy rozświetlacz na uszach to przesada? Choć nie jesteśmy pewne, czy to odpowiedni makijaż na co dzień (cały ten błysk może w końcu porazić komuś oczy ;) ), na potrzeby sesji zdjęciowej lub na imprezę - dlaczego nie!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak prezentuje się Lobe Strobe!

Zobacz też: Krem BB, podkład teraz nakładamy na... paznokcie?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Zapisz

Polecamy wysoko oceniane rozświetlacze z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 16:05

Nasze propozycje