Poprzedni artykuł: Ten makijaż zmieni sposób, w jaki jesteś postrzegana! To udowodnione! Następny artykuł: Zapomnij o błyszczeniu - te pudry zapewnią efekt matowej skóry i utrwa...

Ten manicure podbija internet! Tylko czy jest naprawdę luksusowy czy raczej... kiczowaty?

Paznokcie od... Diora? Dlaczego nie! Ten manicure podbija media społecznościowe - zobaczcie te zdjęcia!

Nie każda z nas może pozwolić sobie na zakupy u topowych projektantów (w zasadzie prawdopodobnie niewiele z nas może ;) ), ale istnieją inne sposoby, by zademonstrować swoje uwielbienie dla danej marki. Wystarczy umieścić jej logo na... paznokciach. To nie żart - "markowy" manicure jest ostatnio bardzo popularny i szturmem podbija Instagram. Co ciekawe, ten trend pojawia się też na wybiegach - zdecydowanie coś jest na rzeczy!

Pod hashtagiem #LogoNails znajdziemy paznokcie ozdobione logotypami najróżniejszych marek - prym wiodą światowej sławy projektanci i domy mody, takie jak Gucci, Marc Jacobs czy Balenciaga. Niektórzy demonstrują w ten sposób swoją sympatię do Starbucksa lub Coca-Coli. Trend jest bez wątpienia interesujący, ale my osobiście mamy pewne wątpliwości - czy paznokcie zadrukowane charakterystycznymi literkami YSL są na pewno w dobrym guście? Nie ukrywamy, że #LogoNails niebezpiecznie kojarzą nam się z popularną zwłaszcza w latach 90-tych modą na koszulki i bluzy z wielkimi logotypami marek typu Prada, które kupowało się na miejskich bazarach. Chociaż i ten trend niedawno powrócił ;)

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia "markowych" paznokci i oceńcie same - luksus czy... tandeta?

Zobacz też: Brudzisz skórki podczas malowania paznokci? Ta sztuczka ułatwia życie :)

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:30

Nasze propozycje