Poprzedni artykuł: ALL IN MY HANDS, czyli wyjątkowa kolekcja marki Semilac, która wspiera... Następny artykuł: Nareszcie zobaczyła swoją twarz bez znamion. Przykrył je podkład, któr...

MaRina nową twarzą WIBO! Zobacz kulisy sesji zdjęciowej z udziałem gwiazdy!

Makijaż, , tagi: makijaż, kosmetyki do makijażu, MaRina, Marina Łuczenko-Szczęsna, WIBO
Nie jest tajemnicą, że MaRina zawsze wygląda jak milion dolarów. To nie tylko zasługa oryginalnych stylizacji, ale i perfekcyjnie wykonanego makijażu, który podkreśla jej naturalny wdzięk. Wokalistka została właśnie ambasadorką marki WIBO. Zobacz, jak wyglądała praca na planie sesji zdjęciowej!

Uwielbiana przez Polki marka WIBO ruszyła właśnie z promocją swojej najnowszej kolekcji kosmetyków. Ambasadorką linii została piękna Marina Łuczenko-Szczęsna. Jej charyzma i wyczucie stylu idealnie wpisują się w wizerunek marki, a jednocześnie dodają jej świeżej energii. 

Jakimi nowościami kosmetycznymi zaskoczy nas WIBO?

Limitowana kolekcja KISS & BLOOM została zainspirowana najsilniejszymi trendami urodowymi nadchodzącego sezonu. Marka postawiła na bezpieczne dla skóry, dające naturalny efekt produkty o właściwościach pielęgnacyjnych.

Prawdziwą gratką dla wszystkich zainteresowanych tematem beauty jest kasetka I CHOOSE WHAT I WANT, która umożliwia tworzenie spersonalizowanego zestawu ulubionych odcieni i kosmetyków do makijażu, takich jak puder, rozświetlacz czy bronzer.

Na zdjęciu: Pomada do brwi Eyebrow pomade, Rozświetlacz Deluxe Brightener nr 2

Na zdjęciu: Pomadka Adorable nr 3, puder sypki Banana Powder

Na zdjęciu: Matowa kredka do ust Millon Dolar Matte Liner, pomadka Millon Dolar Lips

Na zdjęciu: Kredka do oczu Incredible Black, kredka do brwi Feather Brow Creator

MaRina wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty będzie można zobaczyć na www.wibo.pl. Koniecznie też obejrzyj wideo z backstage’u i sprawdź, jak artystka radziła sobie przed obiektywem!

Dowiedz się więcej:

https://www.facebook.com/WiboKosmetyki

https://www.instagram.com/wibopl/

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Produkty WIBO w katalogu KWC:


Nasze propozycje