Poprzedni artykuł: Zaklinamy wiosnę! Zobaczcie 8 najpiękniejszych, kolorowych paletek cie... Następny artykuł: Manicure 3D znowu na fali! Zobaczcie zdjęcie numer 10 :)

Znamy makijażowe sztuczki Anastasii Steel z „Ciemniejszej Strony Grey’a”. Dzięki nim zawrócisz każdemu mężczyźnie w głowie! :)

Makijaż,
,
, tagi: Dakota Johnson, Ciemniejsza strona Greya
Jakie kolory pomadek miała na ustach Anastasia Steel w filmie "Ciemniejsza strona Greya"? Wiemy i zdradzamy, gdzie je kupić!

Porównując obie części historii Christiana Grey’a wiemy, że Anastasia Steel przeszła małą metamorfozę. Z cichej myszki w kardiganie stała się kobietą, podkreślającą swoje atuty. Zaczęła nosić sukienki, szpilki, ale jest jednak coś, co w „Ciemniejszej stronie Gre’ya” wysunęło się na pierwszy plan – makijaż aktorki.

W wielu scenach jej make-up jest raczej minimalistyczny. Ale są jednak momenty, w których jej oczy są podkreślone szampańskim cieniem, a na ustach dominuje soczysta czerwień. A tak się składa, że my znamy dokładne odcienie wszystkich pomadek, jakie Anastasia Steel miała w filmie. To wszystko za sprawą wizażystki Evelyne Noraz, która całkiem przypadkowo zdradziła ten sekret.

Zobacz także: Tak zaczynał Jamie Dornan! Zobacz filmowego Grey'a w odważnej kampanii

Makijaż z „Ciemniejszej strony Gre’ya”

Kojarzycie scenę z fajerwerkami, kiedy wtuleni w siebie bohaterowie spoglądają w niebo? Do czerwonej sukienki, wizażystka wybrała konturówkę marki MAC Cosmetics w kolorze „Cherry” oraz pomadkę MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Color w kolorze „Feel So Grand”. Matowe wykończenie prezentowało się w tej scenie wyjątkowo elegancko.

Z kolei na balu maskowym, Anastasia miała na sobie pomadkę w kolorze czerwonego wina, wręcz bordową. To zasługa konturówki MAC Cosmetics w odcieniu „Burgundy” oraz szminki Glossier Generation G w kolorze „Jam”.

Ale przez większość filmu usta Anastasii wyglądają równie nieskazitelnie. Są lekko zaróżowione, ale to wcale nie ich naturalny kolor. Wszystko jest zasługą barwiącej pomadki ILIA Tinted Lip Conditioner w odcieniu „Arabian Knights”. W dodatku ten kosmetyk został wykonany w pełni z organicznych i naturalnych składników, a ponadto jest cruelty-free.

Steel nawet podczas namiętnych scen pocałunku ma na ustach pomadkę. W tym przypadku często jest to Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick w kolorze „Heathers”. Zgadujemy, że ten produkt musi być naprawdę supertrwały :).

A poniżej przedstawiamy wszystkie kolory tych pomadek. Pamiętaj, że w postprodukcji filmu zmienia się odrobinę kolory i manipuluje obrazem, dlatego nie wszystkie pomadki mogą wyglądać na ustach Anastasii Steel identycznie jak na zdjęciach produktowych.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Zdjęcia w artykule: Screen z YouTube.com/TYLKOHITY

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 22:59

Nasze propozycje