Poprzedni artykuł: Lakier do paznokci w spray’u to prawdziwy hit sieci, ale czy naprawdę... Następny artykuł: Podkład w... spray'u! Jak go nakładać? I czy jest lepszy od tego w pły...

Czarny eyeliner ma poważną konkurencję! Biała jaskółka będzie hitem nowego sezonu!

Makijaż,
,
, tagi: kreski eyelinerem, makijaż eyelinerem
Ten trend pojawił się m.in. na wybiegach Chanel. Ale czy Polki go polubią?

Choć czasem nam się wydaje, że niektóre trendy są chwilowe, to jednak bywają i takie, które pozostają z nami naprawdę na długo. Tak też jest z makijażem eyelinerem. Kreski wykonane z jego pomocą biją rekordy popularności i zmieniają się jedynie sposoby ich kreślenia. Nie da się ukryć, że większość pań decyduje się na stosowanie tego kosmetyku w czarnym kolorze, ponieważ jest on klasyczny i doskonale nadaje się zarówno do makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Często pojawiają się także kombinacje kolorystyczne, ale te są już na zazwyczaj dużo mniej zobowiązujące wyjścia.

Zobaczcie także:  Podczas malowania ust ciągle wyjeżdżasz poza ich kontur? Ten gadżet jest dla Ciebie!

Wiele inspiracji makijażowych pojawia się również na wybiegach. Podczas Paris Cosmopolite Métiers d’Art 2016/2017 w makijażu Chanel królował biały eyeliner! Oglądaliśmy go na wybiegach zapowiadających trendy także w 2014 roku. Wtedy łączono go z czarnym eyelinerem, ale tamten trend nie został z nami na dłużej. Czy tym razem będzie inaczej?

Część osób w eyelinerowym "szale" zapomina jednak o istnieniu tego koloru, który również jest niezwykle intrygujący i to nie tylko zimą, kiedy kojarzy nam się ze śniegiem. Wyraźna kreska w białym kolorze podkreśli spojrzenie. Warto jednak pamiętać, aby przy niej mieć doskonale wytuszowane rzęsy i jeżeli zależy nam na wyrazistym wyglądzie, najlepiej zrezygnować z rozcierania kresek. 

Zobaczcie kilka ciekawych inspiracji z Instagrama i Pinteresta. Skusicie się? 

Polecamy także:  Ta maskara to podobno największy hit sprzedażowy na świecie! Co na to Wizażanki? Zdania są mocno podzielone 

Oto polecane eyelinery w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 13:51

Nasze propozycje