Poprzedni artykuł: Kobiety zachwycają się tym makijażem ust! Ale... żaden facet nie będzi... Następny artykuł: Dzięki tym trikom puder już nigdy nie zwarzy ci się na twarzy!

Perfekcyjny kształt, całodniowe utrwalenie i jeszcze ta cena. Kochamy te produkty do brwi!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż brwi
Mam spore wymagania jeżeli chodzi o produkty do makijażu brwi. A te marki Golden Rose spełniły je z nadwyżką. Już dawno nie byłam tak zadowolona z żadnego kosmetyku!

Kosmetyki do brwi Golden Rose absolutnie mnie zachwyciły. Choć prawdę mówiąc (pisząc ;) nie mogę narzekać na swoje brwi. Lubię je z kilku powodów. Po pierwsze włoski są grube, czarne i dość sztywne. Po drugie tak na dobrą sprawę bez dodatkowego podkreślania ich, wyglądają tak, jakbym jednak rano poświęciła im chwilę uwagi. A po trzecie, również praca nad ich kształtem nie zajmuje mi wiele czasu.
Zobacz także: Jak regulować brwi - pokazujemy krok po kroku

Makijaż brwi - jakie kosmetyki wybrać?

Przeważnie sama wyrywam pojedyncze włoski, ale od czasu do czasu pozwalam sobie na małą rozpustę i oddaję się w ręce specjalistek. Robię wtedy delikatną hennę, przycinam długość włosków, a woskiem reguluję kształt. Efekt jest naprawdę genialny i dopóki pierwsza warstwa henny nie zjedzie z brwi, nawet ich nie podkreślam, a jedynie przeciągam żelem utrwalającym.

Ale gdy brwi stają się już delikatnie jaśniejsze, zaczynają być widoczne miejsca, w których włoski nie chcą mi za bardzo rosnąć. Lubię je wtedy zakryć. W tym celu używam od pewnego czasu kosmetyków Golden Rose, w których jestem wręcz zakochana. Są tanie, dobre jakościowo i przyznam szczerze, że na razie nie mają sobie równych. Mam trzy produkty:

  • Golden Rose Eyebrow Styling Kit w odcieniu 03 deep brown – 27,90 zł
  • Golden Rose Brow Color, Tintet Eyebrow Mascara w odcieniu 03 – 11,90 zł
  • Golden Rose Longstay Precise Browliner w odcieniu 107 – 19,90 zł

Wszystkich tych kosmetyków używam jedynie wtedy, gdy planuję wykonać wieczorowy makijaż. Na co dzień preferuję raczej rozwiązanie z kredką i żelem. Brwi są podkreślone, ale nie przerysowane i wyglądają bardzo naturalnie, co dla mnie w dziennym makijażu jest dość istotne.

7 trendów urodowych 2017 roku, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Kosmetyki do brwi Golden Rose

Zacznę od początku, czyli od tego, że cały makijaż zawsze zaczynam od brwi. Kiedy widzę, gdzie przebiega linia włosków, dużo łatwiej jest mi później nanosić cienie na powiekę. Przeczesuję zatem brwi i przystępuję do pracy.

Golden Rose Longstay Precise Browliner

Zaczynam od Golden Rose Longstay Precise Browliner. To wykręcana kredka, którą mam w dość jasnym odcieniu. Jest cienka i w łatwy sposób można nią narysować kreski imitujące włoski. Nie daje wyraźnego koloru, a coś w rodzaju cienia. Mi to akurat bardzo odpowiada, bo dzięki temu dość łatwo uzyskuję bardzo naturalny i wcale nieprzerysowany efekt. W żadnym wypadku nie wypełniam kredką brwi – prezentują się wtedy sztucznie. Największą zaletą tej kredki jest jednak to, że nie wyrywa włosków, co niejednokrotnie zdarzyło mi się podczas stosowania innych tego typu produktów.

Golden Rose Eyebrow Styling Kit

Następnie przechodzę do Golden Rose Eyebrow Styling Kit. W zestawie mamy dwa cienie – jaśniejszy utrzymany w ciepłej tonacji oraz ciemniejszy, który jest zdecydowanie bardziej chłodny. Trzeci kwadracik zajmuje brązowy wosk do brwi. Używałam go przez jakiś czas, ale trochę niewygodnie nabiera się produkt na szczoteczkę (używałam małej, która była dołączona do zestawu razem z pęsetą). Wosk spełnia swoje zadanie i w dodatku nadaje brwiom kolor.

Jeżeli chodzi o cienie, to używam wyłącznie tego cieplejszego. Nabieram go na skośny pędzelek i zaznaczam nim dolną linię brwi oraz delikatnie ich końcówkę. Po aplikacji wyczesuję produkt ku górze, aby zatrzeć granicę. Pigmentacja jest bardzo dobra i nie zauważyłam, aby znikały w ciągu dnia. Nie osypują się również, co jest istotne dla kogoś, kto tak samo jak ja, wykonuje makijaż oczu i całej twarzy w drugiej kolejności.

Golden Rose Brow Color, Tintet Eyebrow Mascara

Kropkę nad i stawiam Golden Rose Brow Color, Tintet Eyebrow Mascara. To chyba jeden z tych żeli do brwi, który kosztuje grosze, ale nawet moje sztywne włoski potrafią się poddać jego działaniu. Najpierw wyczesuję je delikatnie do góry. Następnie włoski, które wystają poza linię brwi, delikatnie układam w szeregu. Stwarzam w ten sposób wrażenie, jakby było ich optycznie więcej. Tego typu pierzaste wykończenie jest teraz niezwykle modne, o czym zresztą niejednokrotnie wspomina wizażysta Kim Kardashian, Mario Dedivanovic.

Podsumowując, to kosmetyki do brwi Golden Rose to mój element obowiązkowy i na razie nie wyobrażam sobie, że jakikolwiek inne kosmetyki mogłyby mi je zastąpić. W tym przypadku jakość idzie w parze z niską ceną.

Zobacz także: Idealne brwi? Dzięki modelowaniu mydłem!

Zapisz

Do pięknie podkreślonych brwi pasują też idealnie podkręcone rzęsy. Użyj jednej z tych mascar

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:41

Nasze propozycje