Poprzedni artykuł: Ma idealnie zrobione brwi a'la Kim Kardashian i zaledwie... 2 lata Następny artykuł: Jak się pomalować do zdjęć? Nie zgadniesz, z czego powinnaś zrezygnowa...

Koniec ze zmarszczkami, przebarwieniami i workami pod oczami. Zobaczcie te niesamowite metamorfozy babć

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, makijaż brwi
Dzień Babci to doskonały moment na odmłodzenie jej za pomocą makijażu. Oczywiście jeżeli wiemy, że taka metamorfoza przypadnie jej do gustu. Jeżeli nie jest pewna, pokażcie jej zdjęcia z naszej galerii, które robią wrażenia;)

Wyraźne brwi, podkreślone oczy i usta i przede wszystkim gładka skóra. Jeżeli odpowiednio wykonamy te elementy makijażu, to wygląd o co najmniej kilka lat mniej gwarantowany. Dzięki niemu każda babcia może wrócić myślami do swojej młodości. 

Polecamy także:  Co za metamorfoza! Zobaczcie, jak odpowiednim makijażem można zakryć tak ekstremalne problemy z trądzikiem

Doskonale to pokazują zdjęcia niesamowitych metamorfoz, które możecie zobaczyć na Instagramie. W niektórych przypadkach mocno przecieramy oczy ze zdziwienia. Zatuszowane zmarszczki, delikatne rumieńce, zaznaczone brwi, subtelne cienie na powiekach i... babcie są nie do poznania!

Starsze panie często podkreślają, że lata swojej świetności mają już za sobą i nie dla nich bawienie się w wykonywanie makijażu, ale czasem warto delikatnie zaproponować babci choćby jednorazową metamorfozę. Być może będzie to jeden z najlepszych prezentów. W końcu kobieta w każdym wieku lubi ładnie wyglądać:)

Sprawdźcie naszą galerię. Możecie z niej także czerpać inspiracje do makijaży Waszych babć. Może któryś z nich wykorzystacie przy okazji ich święta. 

Polecamy także:  Joanna Horodyńska, Doda... Zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre aż trudno rozpoznać...

Foto: Instagram 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 16:06

Nasze propozycje