Poprzedni artykuł: Wystarczył jeden kosmetyk, aby perfekcyjnie zakryć zaczerwienienia na... Następny artykuł: Mąż wyśmiał makijaż żony. Miał rację?

Czy dojrzała cera i mocny makijaż to dobre połączenie? Zobaczcie te zdjęcia!

Makijaż,
,
, tagi: dojrzałe kobiety, mocny makijaż, viral, makijażowe wpadki
Serbski makijażysta pokazuje metamorfozy dojrzałych klientek. Miało być seksownie, a wyszło... no właśnie - po prostu trzeba to zobaczyć.

Makijażowe metamorfozy mogą być naprawdę efektowne - prace tego makijażysty bez wątpienia takie są, nie jesteśmy tylko pewne, czy aby w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jego klientkami są często dojrzałe kobiety, a zdjęcia ich przemian stały się hitem internetu. Jak myślicie, dlaczego?

Dojrzałe kobiety w mocnym makijażu

Solidna warstwa podkładu, mocna kreska, ekstremalnie wytuszowane rzęsy i silnie napigmentowana szminka - Stefan Subotic bez wątpienia nie oszczędza na produktach. Serbski makijażysta raczej nie należy do fanów minimalizmu - zdecydowanie bliższa jest mu estetyka makijażu scenicznego albo... drag queen. Mimo to nie może narzekać na brak klientek - "problem" w tym, że wiele z nich zdążyło już przekroczyć 50-ty rok życia. Jednak Stefan uwielbia wyzwania i dokłada wszelkich starań, by przemienić zmęczone życiem panie w rasowe uwodzicielki, a udokumentowane metamorfozy zamieszcza w mediach społecznościowych. Inna sprawa, że ich efekty bywają... dyskusyjne.

Jesteście ciekawe, co mamy na myśli? To trzeba po prostu zobaczyć - zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda makijaż dla dojrzałej kobiety w wykonaniu serbskiego makijażysty. Ze swojej strony dodamy tylko, że od przybytku... głowa czasem boli ;)

Co sądzicie o tych metamorfozach? Udane czy wręcz przeciwnie?

Zobacz też: Wystarczy jeden kosmetyk, aby perfekcyjnie zakryć zaczerwienienia na skórze

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane paletki cieni do powiek z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 21:28

Nasze propozycje