Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Konkurs - Wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac! Następny artykuł: Jak makijażem powiększyć usta?

SEIZO - makijaż, manicure i stylizacja włosów z dojazdem do domu!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż
Jest to pierwszy w naszym kraju tego typu projekt. Jeszcze nigdy dbanie o siebie nie było tak proste i wygodne. SEIZO to makijaż, manicure i stylizacja włosów z dojazdem do domu!
Makijaż i manicure z dojazdem do domu

W czerwcu 2015 roku Micaela Szawczukiewicz, Portugalka mieszkająca w Warszawie, nie mogła znaleźć kogokolwiek, kto potrafiłby pomóc jej się przygotować do corocznego bankietu w ambasadzie. W ostatniej chwili, koleżanka podała jej numer telefonu Polki Dźwigały, która po mistrzowsku uratowała sytuację. Co ciekawe, na bankiecie okazało się, że sporo kobiet zarówno z Polski jak i z zagranicy miało dokładnie ten sam problem. Tydzień później Micaela i Polka spotkały się aby omówić model swojego przyszłego biznesu, który zapewniłby zajętym kobietom serwis urody na najwyższym poziomie z dojazdem do domu. Usługi realizowane są przy współpracy z siatką sprawdzonych profesjonalistów z branży.

Dziewczyny wciągnęły na pokład Rafała Grąbczewskiego i Pawła Szawczukiewicza, aby stworzyć nowoczesny model dostarczania usług poświęconych urodzie, na początku w oparciu o stronę internetową, a docelowo w oparciu o aplikacje mobilną.

Seizo obecnie świadczy usługi w Warszawie, w ciągu trzech lat pojawi się w 6 największych aglomeracjach miejskich w Polsce.

Więcej informacji na www.seizo.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Makijażowe wpadki gwiazd


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2017, 19:00

Nasze propozycje