Poprzedni artykuł: "Pogromca" worków pod oczami - ten hitowy korektor jest już dostępny w... Następny artykuł: To ulubiony makijaż gwiazd na wielkie wyjścia. Wypróbuj go na Sylwestr...

Ten makijażu oczu odmładza i na pewno poczujesz się w nim jak gwiazda:)

Makijaż, , tagi: kreska na oku
Szukacie inspiracji do ciekawego makijażu oczu na sylwestra, który wprowadzi was w bajkowy klimat? Mamy propozycję nie z tego świata:)

Jak namalować kreskę na powiece? Rozwiązań jest kilka. Niektóre kobiety stawiają na tę wykonaną klasycznym eyelinerem, a lata wprawy sprawiają, że namalują ją bezbłędnie nawet obudzone w środku nocy. Inne z kolei stosują stempelki, czy eyelinery peel-off, a makijaż nadal nie jest perfekcyjny. Jeżeli zastanawiacie się więc, jak tym razem pomalować się na święta albo sylwestra, to mamy dla was małą podpowiedź prosto z Instagrama. Spokojnie, nie bójcie się, że będzie to za bardzo ekstrawagancki trend:)

Makijaż z gwiazdkami na powiece

Zapewne dla wielu z was święta i karnawał kojarzą się z gwiazdkami. To właśnie po ten motyw chętnie sięgamy np. tworząc manicure, czy wybierając biżuterię. Teraz mogą one zagościć również na powiece. Cała sztuka polega na przyklejeniu gwiazdek tak, by układały się w kreskę imitującą tę wykonaną eyelinerem. Jak wykonać gwiazdki? Możecie je narysować albo użyć naklejek. Jeżeli gwiazdki będą miały dodatek brokatu, to doskonale rozświetlą spojrzenie. Tylko sobie wyobraźcie, jak będą się mieniły w upodobanej przez gwiazdy aplikacji KiraKira:) 

Jeżeli z kolei zdecydujecie się na te kolorowe, to gwarantujemy wam, że poczujecie się jak małe księżniczki prosto z bajki:) Czyż może być bardziej uroczy makijaż oczu? Na pewno dzięki takiemu zdobieniu powieki poczujecie się jak gwiazdy i odkryjecie w sobie dziecko:) 

Polecamy:  Brak matu to mało powiedziane. Teraz usta mają być jak... lustro?!

Jeżeli chcecie połączyć klasykę z nowoczesnością, to zróbcie klasyczną kreskę eyelinerem i dodajcie tylko jedną gwiazdkę po zewnętrznej stronie oka. 

W naszej galerii znajdziecie kilka inspiracji, jak może wyglądać prawdziwie gwiezdny makijaż.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 00:18

Nasze propozycje