Poprzedni artykuł: Ten 10-latek maluje się lepiej od niejednej z nas! Poznajcie Jacka Następny artykuł: Boisz się kolorowego tuszu do rzęs? Wiemy, z czym go łączyć

Jaskółka zmieniła miejsca! Teraz na powiece malujemy... pionową kreskę

Malowanie poziomej kreski na powiece nikogo nie dziwi, ale kiedy zobaczycie, po co maluje się tę pionową, możecie poczuć nową wenę do stworzenia makijażu :)

Na Instagramie coraz śmielej pojawia się pionowa kreska na powiekach wykonana za pomocą eyelinera. Dlaczego cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem? Możemy tylko przypuszczać, że chodzi o wprowadzenie innowacji w dobrze znany makijaż wykonywany eyelinerem, jakim jest kocia kreska poprowadzona przy linii rzęs. Drugim plusem dla niektórych może być fakt, że pionowa linia na powiece dzieli ją na dwie części, dzięki czemu po każdej ze stron możemy stworzyć inny rodzaj makijażu, albo jedną pozostawić nawet zupełnie pustą. 

Polecamy:  Hit redakcji - turkusowa mascara, którą naprawdę widać:) Idealna na lato!

Jak zrobić makijaż z pionową kreską eyelinerem? 

Wystarczy dobrać kolory cieni do powiek według własnego uznania i pomalować nimi po połowie powieki. Punkt styczny należy pokryć eyelinerem rysując pionową kreskę. Na Instagramie najczęściej wykonuje się ją białym kolorem. 

Pionowa kreska na powiekach najlepiej sprawdza się przy tworzeniu makijażu inspirowanego motywem zachodzącego słońca

W naszej galerii znajdziecie jednak jeszcze więcej przykładów tego typu makijażu z pionową kreską. Co więcej, jako jej zakończenie może posłużyć również np. cyrkonia, która dopełnia makijaż oka, ale zdecydowanie dodaje mu też ekstrawagancji. 

Naszym zdaniem jest to ciekawe urozmaicenie makijażu i na pewno alternatywa dla kociej kreski na powiekach, z którą wiele kobiet ma problem. Kiedy wybierzemy np. ciemny eyeliner, to w połączeniu z pastelowymi cieniami do powiek, ten makijaż może się sprawdzić nawet w pracy. Co o tym sądzicie? 

Oto sprawdzone eyelinery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:40

Nasze propozycje