Poprzedni artykuł: Jak się pomalować do zdjęć? Nie zgadniesz, z czego powinnaś zrezygnowa... Następny artykuł: Pamiętacie makijażową wpadkę z "Pytania na Śniadanie"? Czy uwierzycie,...

Ta sama szminka, różne kolory! Dziewczyny na całym świete pokochały ten trik

Makijaż,
,
, tagi: makijaż ust, triki makijażowe
Nie możecie się zdecydować na jeden kolor szminki, więc kupujecie różne odcienie, które potem zalegają w domu i tylko tworzą bałagan? Jest na to sposób.

Czasem patrzę na swoją kosmetyczkę, w której mam ponad 40 szminek i myślę "nie mam czym się pomalować". Po prostu niekiedy nie mogę znaleźć tego jednego, jedynego odcienia.

Pozostaje wtedy udanie się do drogerii i zakup nowej szminki. Fakt, to zawsze poprawia humor;) ale zaraz potem znowu mam jakieś kolorystyczne braki.

Zobaczcie także:  Koniec ze zmarszczkami, przebarwieniami i workami pod oczami. Zobaczcie te niesamowite metamorfozy babć

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, chętniej sięgamy po jaśniejsze szminki. Zatem co z tymi ciemnymi? Okazuje się, że wcale nie trzeba kupować nowego kosmetyku. Można z tego ciemnego zrobić jasny.

Wystarczy odrobinę szminki zmieszać z... korektorem! Całość oczywiście mieszamy za pomocą szpatułki i pędzla.

Efekt?
Możemy same decydować o intensywności koloru i jesteśmy pewne, że koleżanka z pracy na pewno nie będzie miała podobnego;) Z takiego połączenia oczywiście wychodzi matowa szminka, ale można na nią aplikować także bezbarwny błyszczyk.

Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce.

Zobaczcie także:  Joanna Horodyńska, Doda... zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre aż trudno rozpoznać...

Foto: pinterest.com/pin/472878029605589090/ Instagram

Sprawdźcie, jakie szminki polecają Wizażanki

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 16:06

Nasze propozycje