Poprzedni artykuł: Makijażem można wiele zakryć, ale nigdy nie pomyślałybyście, jak bardz... Następny artykuł: Smudging makeup, czyli zanikający makijaż oczu. To idealna propozycja...

To najbardziej dziewczęcy i... smakowity makijaż, jaki ostatnio widziałyśmy

Makijaż,
,
, tagi: szminka, podkład
Czy zdarzyło się wam kiedyś pójść do pracy bez kosmetyków mając w perspektywie wieczorną imprezę, przed którą trzeba poprawić urodę? Wydawać by się mogło, że nie ma wyjścia i musimy się spóźnić, ponieważ czas wrócić do domu, aby odświeżyć makijaż. To błąd! Zobaczcie, jakie rozwiązanie znalazła pewna Azjatka.

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło wam się poczuć na własnej skórze, co to znaczy brak kosmetyków do wykonania makijażu, kiedy ich naprawdę potrzebowałyście, to pewnie uśmiechnięcie się na widok materiału, który przygotowała Ms Yeah. 

Polecamy:  Jest piękny i podkreśla kolor tęczówki. Latem właśnie ten makijaż powinnaś nosić!

YouTuberka pochodząca z Chin pokazała, jak za pomocą prostych, nieszkodliwych produktów stworzyć pełny makijaż. Ba, zrobiła nawet sztuczne rzęsy. No dobrze, do tych ostatnich akurat użyła włosów swojego kolegi, ale kiedy zobaczycie sposób ich wykonania, na pewno się zdziwicie:)

Zaczęła od maseczki na płachcie, a potem mieszała mąkę, kakao, wodę, keczup, miód, cukierki M&M. Na koniec nawet pokusiła się o zrobienie kolczyków z Oreo. Z kolei do wykonania czarnej kreski przypominającej tę wykonaną eyelinerem użyła... czarnego długopisu. Ten sposób jednak nas zdecydowanie nie przekonuje. Atrament może podrażnić oczy. Zobaczcie jej spektakularną metamofozę z użyciem produktów spożywczych. 

Jak zrobić kosmetyki z produktów spożywczych? 

Blogerka np. podkład tworzy z połączenia mąki, kakao, miodu i wody. Do zmatowienia podkładu także używa mąki, a do jej rozpowadzenia służą jej... pianki marshmallow. Z kolei do stworzenia szminki do ust można wykorzystać keczup, sok z liczi i mąkę. 

Czy któraś z was skusiłaby się na takie rozwiązanie? Naszym zdaniem makijaż wykonany z tego typu kosmetyków jest bardzo naturalny i dziewczęcy. Zastanawiamy się jednak, jak długo się utrzymuje na twarzy;)

Foto: Pinterest

Jeżeli lubicie gotowe kosmetyki, sprawdźcie, jakie polecają Wizażanki:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 14:52

Nasze propozycje