Poprzedni artykuł: Ta sama szminka, różne kolory! Dziewczyny na całym świete pokochały te... Następny artykuł: Marzy ci się efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Na TE tusze powinna...

Pamiętacie makijażową wpadkę z "Pytania na Śniadanie"? Czy uwierzycie, że w takim makijażu można... dobrze wyglądać! Zobaczcie TĘ wersję

Makijaż,
,
, tagi: makijaż na sylwestra, KatOsu
Sylwestrowy makijaż z "Pytanie na śniadanie" może wyglądać normalnie? Tak! Udowodniła to jedna z blogerek.

To było wyzwanie, ale... jesteśmy pod wrażeniem, jaki jest efekt :). Otóż popularna blogerka i makijażystka KatOsu postanowiła udowodnić, że "słynny" makijaż z "Pytania na Śniadanie" może wyglądać dobrze! Przypomnijcie sobie oryginał:

YouTuberka spojrzała na niego jednak z innej strony. Jak sama podkreśla: 

„Nie chcę ani tego makijażu bronić, ani się z niego wyśmiewać. Tak po prostu, neutralnie, chciałam wziąć ten pomysł i przemielić go przez swoją wyobraźnię, swoje umiejętności". 

KatOsu także rozjaśniła brwi, jednak zrobiła to subtelnie, za pomocą białego eyelinera. Dodała sztuczne rzęsy, jednak te wyglądały zdecydowanie bardziej naturalnie. Nie zabrakło również czarnych kresek na dolnej powiece, które uzupełniła czerwonym cieniem. Na usta nałożyła błyszczyk od Too Faced z najnowszej kolekcji Sweet Peach. Zobaczcie, jak "słynny" make up wygląda w nowej wersji:

Jak oceniacie makijaż YoTuberki? Nam się bardzo podoba nie tylko make up, ale także jej wypowiedź poprzedzająca jego wykonanie. 

Polecamy także:  Ta sama szminka, różne kolory! Dziewczyny na całym świecie pokochały ten trik

Foto: screen z YouTube

Oto kosmetyki, którymi możecie wykonać podobny makijaż:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje