Poprzedni artykuł: Nie wiesz, jak pomalować paznokcie na Sylwestra? Wypróbuj metaliczny e... Następny artykuł: French manicure z... przezroczystą końcówką? To możliwe :)

Co za zmiana! Ta kobieta stała się pewna siebie dzięki makijażowej metamorfozie...

Makijaż,
,
, tagi: metamorfoza makijaż
Patrick Starrr to dość kontrowersyjna postać, ale wzbudzająca w ludziach pozytywne emocje. A to, co ostatnio uczynił dla przypadkowo poznanej kobiety, jest naprawdę wzruszające.

Metamorfozy makijażowe zawsze robią na nas ogromne wrażenie. Jesteśmy pełne podziwu dla wiedzy i umiejętności wizażystów, którzy kosmetykami potrafią przywrócić wielu kobietom pewność siebie oraz wywołać uśmiech na twarzy. Tak też było i tym razem.

April Hart zatrudniła się jako kierowca Ubera, aby powiększyć domowy budżet. Jednym z jej pasażerów był Patrick Starrr. Oboje szybko nawiązali kontakt. April zdążyła pochwalić się, że ma firmę sprzątającą – Hart to Heart Cleaning. I to była informacja, którą Starrr postanowił wykorzystać. Zaaranżował spotkanie, w którym zamówił serwis sprzątający od Hart. Kiedy kobieta pojawiła się na miejscu, szybko okazało się, że czeka już na nią sztab stylistów, którzy mieli za zadanie „zrobić” ją na bóstwo.

Zobacz także: 15 lat mniej! Zobacz jak zmiana fryzury odmieniła tę kobietę

Cała metamorfoza została nagrana. April po raz pierwszy w życiu przedłużyła paznokcie. Przygotowano dla niej również spersonalizowaną perukę, która szybko zamieniła ją w prawdziwą business woman. Makijaż przykrył zmęczone okolice pod oczami, a także liczne przebarwienia. Skóra nabrała blasku i świeżości. Efekt „wow” zagwarantowała również stylizacja.

Aż miło nam oglądać takie przemiany :)

Patrick Starrr to zagraniczna gwiazda serwisu YouTube. Uwielbia makijaż, o czym otwarcie mówi na swoim kanale. Jest profesjonalnym wizażystą, który dzieli się wiedzą na temat kosmetyków i trików urodowych. Wideo, które nagrywa to w dużej części filmiki instruktażowe, pokazujące wykonywanie danego makijażu. Ma wielu fanów, czego dowodem są liczne subskrypcje. Jego Instagram oserwuje prawie trzy miliony osób. 

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/PatrickStarrr 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:10

Nasze propozycje