Poprzedni artykuł: Znamy makijażowe sztuczki Anastasii Steel z „Ciemniejszej Strony Grey’... Następny artykuł: Pożegnaj na zawsze smugi z podkładu - znamy trik, dzięki któremu twój...

Manicure 3D znowu na fali! Zobaczcie zdjęcie numer 10 :)

Makijaż,
,
, tagi: manicure
W Seulu, stolicy Korei Południowej, jeden z salonów stylizacji paznokci cieszy się ogromną popularnością. Nail Unistella to niezwykle kreatywne miejsce, gdzie każda kobieta może spełnić swoje najskrytsze marzenie jeśli chodzi o wzorki i ozdoby na paznokciach.

Jedna ze stylistek, a zarazem właścicielka salonu, Eun Kyung Park, wprowadza w życie naprawdę zjawiskowe i czasami nawet szalone pomysły. To jej zasługą są między innymi druciane paznokcie, których zdjęcia rozprzestrzeniły się w internecie w szybkim tempie. Delikatnie metalowe zdobienie w dalszym ciągu lansuje trend negative space, który ma być największym hitem w nadchodzącym sezonie.

Nail Unistella ma na swoim koncie również diamentowe paznokcie. Efekt jest możliwy do osiągnięcia dzięki połyskującym foliom. Odpowiednio ułożone na płytce tworzą złudzenie i mamy wrażenie, jakby paznokcie naprawdę były pokryte drogimi ozdobami. Duża zaletą tego manicure jest to, że można go odtworzyć samodzielnie w domu. Wystarczy odpowiednio przyciąć folię, a następnie zatopić ją w żelu lub przezroczystym lakierze hybrydowym.

A w naszej galerii możecie zobaczyć jeszcze inne, o wiele bardziej kosmiczne wzory, które Eun Kyung Park proponuje klientkom.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:48

Nasze propozycje