Poprzedni artykuł: Przestrzegają cię przed zrobieniem tatuażu, bo będziesz... źle wygląda... Następny artykuł: Zaklinamy wiosnę! Zobaczcie 8 najpiękniejszych, kolorowych paletek cie...

Ten wiosenny wzór na paznokciach skradł nasze serca!

Makijaż, , tagi: manicure, Maxineczka
Jak tylko zobaczyłyśmy ten manicure, od razu pomyślałyśmy o wiośnie. Eksplozja kolorów, którą wybrała Maxineczka idealnie się ze sobą łączy. I jeszcze ten biały akcent negative space… :)

Ten obraz na paznokciach został wykonany za pomocą specjalnych żeli do zdobień. Profesjonalne używanie ich wymaga wcześniejszego przeszkolenia, ponieważ są to bardzo dobrze napigmentowane produkty. Natomiast zdobienie, które wykonała Maxineczka, z powodzeniem uda się odtworzyć nawet na bazie tego, co mówi sama YouTuberka.

Aby manicure był trwały i cały czas wyglądał idealnie, paznokcie należy oczywiście odpowiednio przygotować. Wycinamy ostrożnie skórki, nadajemy płytce wybrany kształt i przechodzimy do malowania. Zaczynamy od bazy. Maxineczka postawiła jeszcze na lakier hybrydowy SemiHardi Clear, który ma właściwości budującego żelu. Możemy nim przedłużyć paznokcie lub nałożyć dwie cienkie warstwy po prostu dla wzmocnienia. Potrzebujemy również bazowego koloru, którym pokryjemy tylko trzy paznokcie.

Później wybieramy oczywiście kolory żeli, które po rozwodnieniu z bazą, przybiorą strukturę farb akwarelowych i taki też efekt dadzą na paznokciach. Możemy wykorzystać dwa, ale przy większej liczbie kolorów stworzymy prawdziwe dzieło sztuki.

Zobaczcie, jak to wygląda u Maxineczki! Spróbujecie?

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/maxineczka

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 14:09

Nasze propozycje