Poprzedni artykuł: Nie chcesz poprawiać makijażu nawet przez 8 godzin? Ten produkt ci pom... Następny artykuł: Tak dziwnego (i oszczędnego:) trendu dawno nie widziałyśmy! Zamiast ro...

Tatuaże na paznokciach to nowy trend z Azji! Jak długo się utrzymują?

Makijaż,
,
, tagi: manicure, naklejki na paznokcie
Spokojnie, nikt wam nie karze wbijać w paznokcie igieł z tuszem. Kolejny trend w manicure prosto z Korei podbija social media. My na pewno go sprawdzimy:)

Wiecie, że najwięcej trendów w manicure pochodzi z Azji? Niedawno pisałyśmy wam o zatapianiu na paznokciach kwiatków. Dzisiaj pokazujemy płytkę ozdobioną... tatuażem. Wygląda to tak, jakby naprawdę do tego użyto igły i tuszu, ale nic z tych rzeczy. Wszystko odbywa się bezboleśnie i zależy od talentu malującego lub wprawy w... naklejaniu wzorów:)

Polecamy:  Wraca magnetyczny manicure! Ale teraz wytrzyma na paznokciach 2 tygodnie!

Ozdoby są białe albo czarne - wszystko zależy od koloru bazowego. Nam najbardziej przypadły do gustu czarne wzory na białym lub delikatnie mlecznym kolorze. Ich motywy często przypominają minimalistyczne tatuaże, które robimy sobie na np. palcach, dekolcie, za uchem, tj. strzałki, serduszka. 

Zastanawiacie się, jak je uzyskać? Możecie skorzystać z gotowych naklejek, ale jeżeli zależy wam na prostych wzorach np. sprzałek, możecie się też pokusić o samodzielne namalowanie ich lakierem o cienkim pędzelku. Na koniec wzory oczywiście należy dobrze utrwalić lakierem utwardzającym. Tak zrobiony manicure wytrzymuje nawet 7 dni. 

W naszej galerii zobaczycie kilka inspiracji z Instagrama. Kto się skusi?:)

Polecamy:  Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Foto:  Instagram

Oto lakiery polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 17:51

Nasze propozycje