Poprzedni artykuł: Ta makijażystka umie zakryć nawet najgorszy trądzik! Zobaczcie te niez... Następny artykuł: Ulubione perfumy nawet o połowę taniej? Wiemy, gdzie są teraz najlepsz...

To jej pierwszy makijaż w życiu! Efekt? Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba

Makijaż,
,
, tagi: metamorfoza makijaż
Metamorfozy makijażowe zawsze budzą wielkie emocje. Ta jednak jest jedną z najbardziej spektakularnych, jakie widziałyśmy w ostatnim czasie. Reakcja kobiety? Bezcenna!

Ilona, bohaterka nagrania, nigdy wcześniej nie wykonywała sobie pełnego makijażu. Jej twarzą zajęła się profesjonalna wizażystka oraz stylistka fryzur, która prowadzi własny kanał w serwisie YouTube. Kiedy po ponad dwugodzinnej metamorfozie wreszcie mogła zobaczyć swoje odbicie w lustrze, zaniemówiła. Była zachwycona, ale też zaskoczona tym, co makijaż potrafi zdziałać i jak dużo może zmienić.

Zobacz także:To się nazywa metamorfoza! Zobacz, jak odpowiednim makijażem można zakryć ekstremalne problemy z trądzikiem

Wizażystka zaznaczyła, że aż trudno jej opisać to, co czuje się w takich chwilach. Według niej nie ma lepszego uczucie od tego, gdy zaledwie kilkoma kosmetykami wywołuje się na czyjejś twarzy uśmiech. Dzięki temu całkowicie zmienia się również sposób, w jaki ktoś zaczyna siebie postrzegać. Dla wielu jest to po prostu bardzo wzruszający moment.

Tylko spójrzcie na to wideo. Szara i zmęczona cera to już przeszłość. Twarz Ilony nabrała blasku i rumieńców. Pojawiły się także brwi, które od razu nadały odpowiedniego wyrazu spojrzeniu. Oprawa oczu w przypadku tej bohaterki zmieniła naprawdę wszystko.

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/Makeup Hairstyle

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:50

Nasze propozycje