Poprzedni artykuł: Szminka w... proszku? Internautki już pokochały ten kosmetyk! Następny artykuł: Ten straszny makijaż może uratować jeden trik. O czym zapomniała ta bl...

Kolejny bloger "twarzą" kultowej marki kosmetycznej! O jaką firmę chodzi?

Makijaż,
,
, tagi: MAC
Najpierw Covergirl i James Charles. Później Maybelline i Manny Gutierrez. Teraz decyzję o współpracy ze znanym w świecie urodowym mężczyzna podjęli szefowie... MAC Cosmetics.

To pierwsza tak odważna, a dla wielu osób również kontrowersyjna decyzja tej znanej na całym świecie marki. Twarzą najnowszej kolekcji kultowych pomadek MAC Cosmetics ma zostać między innymi Gabriel Zamora.

Ta współpraca nie jest jednak związana tylko z tym blogerem urodowym. Oprócz niego marka MAC Cosmetics zaproponowała współpracę jeszcze dziewięciu blogerkom beauty.

Współpracowaliśmy już z wieloma ikonami ze świata mody, popkultury, celebrytów, muzyki czy sztuki. Oni współtworzyli kosmetyki, które pokazywały ich spojrzenie na świat urodowy. Każdy z nich miał unikalną wizję. Teraz chcemy przełożyć to na współpracę z zupełnie innymi, znanymi osobami. Są modelkami, fotografami, ekspertami, dziennikarzami, ale przede wszystkim artystami. Podziwiamy ich talent, punkt widzenia i kochamy sposób, w jaki inspirują fanów MAC Senior - mówi wiceprezes globalnej komunikacji Catherine Bomboy Dougherty.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy marka zdecydowała się na tak dużą współpracę. Już w 2011 roku MAC przeprowadził bardzo podobne działania. Przy współpracy z 10 najbardziej wpływowymi blogerami urodowymi stworzono linię cieni do powiek oraz błyszczyków. Teraz ten zamysł powraca.

Ale mimo wszystko, cała uwaga skupia się głównie na Gabrielu. W końcu nie zawsze jednego mężczyznę w kampanii otacza aż dziewięć pięknych kobiet... Poza tym wiele osób uważa, że promowanie męskiego makijażu jest niewłaściwe. Zamora już teraz zdradził, że to jego pierwsza współpraca i to od razu z tak dużą i tak rozpoznawalną marką.

Do tej pory nie ujawniono jeszcze konkretnych kolorów szminek, jakie każda z tych wpływowych osób wyda, ale na Instagramie można zobaczyć wiele zdjęć zdradzających przygotowania do wypuszczenia nowych odcieni.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/AaW3G-Tz2IxgarAuA--Z5h2BhwSqbjdi7TsVEPLNVbLGyNw8eqk7WFU

 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:07

Nasze propozycje