Poprzedni artykuł: Nie mat i nie błysk! Zobaczcie najmodniejsze pomadki w tym sezonie Następny artykuł: Nigdy więcej grudek na rzęsach i zachniętego tuszu? TEN kosmetyk może...

Drut kolczasty z... brwi? Ten trend nie przypadł nam do gustu

Makijaż,
,
, tagi: kształt brwi
Makijaż brwi nie jest łatwy, a na dodatek w nim też obowiązują trendy. Ciężko wybrać ten odpowiedni... Szczególnie, kiedy na pierwszy plan wysuwają się takie "smaczki" jak ostatnio. Kto się odważy na... "druciane" brwi?

Niedawno donosiłyśmy wam o ekscentrycznym trendzie w malowaniu brwi, jakim było układanie ich w jodełkę i pociąganie jedynie transparentnym żelem. Wydawało nam się, że na tym już koniec udziwnień w makijażu. Brokat czy cekiny używane do sesji zdjęciowych zdecydowanie mniej nas zaskakują niż specyficzne rozczesywanie włosków. 

Polecamy:  Nigdy więcej grudek na rzęsach i zaschniętego tuszu? Ten kosmetyk może zrewolucjonizować makijaż!

Niestety, a może stety, obecnie instagram opanowuje nowa moda. Tym razem na zadziornie zaczesane brwi, które swoim wyglądem przypominają motyw rodem z horroru, a mianowicie - drutu kolczastego. Jedno jest pewne - ten efekt na pewno wyostrza spojrzenie. 

Polecamy:  Ta dziewczyna zrobiła makijaż swojemu śpiącemu ojcu. Jego reakcja po przebudzeniu? Bezcenna:)

Barbed wire brow

Post udostępniony przez @athenapaginton

Jak uzyskać efekt drutu kolczastego z brwi? 

Przede wszystkim należy je pociągnąć bezbrawnym żelem do brwi, a potem szybko ułożyć w charakterystyczny, druciany, przeplatany wzór. Kiedy kosmetyk zaschnie, brwi na długo pozostaną w niezmienionym kształcie. Pytanie tylko, kto się zdecyduje na tak odważny krok:)
Jeśli chcecie wypróbować ten trnd, w naszej galerii znajdziecie przegląd kosmetyków do brwi, które ułatwią wam uzyskanie motywu drutu kolczastego. 

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:21

Nasze propozycje