Poprzedni artykuł: Cienie do powiek zamiast różu? Sprawdziłyśmy to! Następny artykuł: Kosmetyki tej nowej marki wyprzedały się w dwie godziny! Dlaczego są t...

Ten makijaż na wakacje jest hitem sieci! Udostępniono go ponad 80 tysięcy razy!

Makijaż,
,
, tagi: instagram, cienie do powiek
Masz problem z osypywaniem cieni? Tylko zobacz, jaki makijaż teraz podbija social media. Zakrywa nie tylko powieki, a na dodatek jest bardzo... wakacyjny;)

Zastanawiacie się, jaki jest teraz najpopularniejszy makijaż w sieci? Zapewne spodziewacie się, że główną rolę mogą w nim grać kreski eyelinerem, ale wcale nie.

Jak wykonać modny makijaż na lato?

Okazuje się, że w hitowym makijażu dużą rolę odgrywają cienie do powiek. Jeżeli lubicie bawić się kolorami, a do tego nie chcecie się obawiać, że cienie mogą się wam osypać, zainspirujcie się makijażem zachodzącego słońca, który z górnej powieki rozprzestrzenił się także pod okiem.

Polecamy:  Przy tym kremie CC trądzik, niedoskonałości i tłusta cera nie są już problemem

W celu jego wykonania użyto Suva Beauty Hydra Liner w kolorach "Dance Party" i "Acid Trip", cieni do powiek marki Sugarpill Cosmetics w kolorach "ButterCupcake", "Love" i "2am", a także eyelinera marki Make Up For Ever.

Internet wprost oszalał na punkcie tego makijażu. Na Twitterze udostępniono go ponad 84 tysiące razy i polubiono ponad 237 tysięcy razy.

Polecamy:  Cienie do powiek zamiast różu? Sprawdziłyśmy to!

Zobaczcie, czy naprawdę jest aż tak niesamowity:) 

Trzeba przyznać, że na co dzień się nie sprawdzi, chociaż przy nim znika problem z rozmazanym tuszem do rzęsy czy osypanymi cieniami do powiek;)

Jak wam się podoba? 

Polecamy:  Kajal (kohl) – niezwykle trwały kosmetyk do makijażu oczu, który rozjaśnia spojrzenie i leczy stany zapalne

Foto:  Pinterest

Oto cienie do powiek polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 11:57

Nasze propozycje