Poprzedni artykuł: To najzabawniejszy tutorial makijażowy, jaki dzisiaj zobaczysz :) Następny artykuł: Jak ze szminki zrobić błyszczyk? To możliwe!

Pokochałyśmy ten trend w makijażu:) Zobaczcie, jak się malować w kolorze... różowego złota!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, różowe złoto
Koniecznie sięgnijcie po różowe złoto. Można z jego wykorzystaniem zrobić m.in. smoky eyes. Doskonale pasuje też do eyelinera.

W czasach, kiedy rządzą w sieci coraz częściej eksperymenty makijażowe, które nie zawsze wyglądają estetycznie, z największą radością śledzimy piękne trendy. Są wśród nich takie, które od razu wzbudzają nasz zachwyt. Tak jest w przypadku koloru różowego złota, który gości na powiekach, ustach, paznokciach. Kosmetyki o tej barwie pasują praktycznie do każdego. Sprawdzają się też na wiele okazji, a już na pewno nadają się do makijażu na święta czy sylwestra.

Pinterest dowodzi, że kobiety pokochały ten makijażowy trend. Jego wyszukiwanie na Pintereście wzrosło o 190%! Można tam znaleźć prawdziwe perełki wykonane przez makijażystów na całym świecie. Nam się błyszczą oczy, kiedy na nie patrzymy. Same też chętnie sięgamy po kosmetyki w kolorze różowego złota. Wykorzystujemy je do makijażu oczu, który łączymy z ciemno zaznaczonymi ustami. 

Często jednak zdania na temat tego, jaki to naprawdę jest odcień różowego złota dość się różnią. Jedni mówią, że jest bardziej różowe, inni, że bardziej złote i eksperymentują z tym kolorem do woli.

Zobaczcie kilka przykładowych inspiracji z Pinteresta, które znajdziecie pod hasłem Rose Gold:) 

Polecamy także:  5 świątecznych palet cieni do powiem- chcemy je wszystkie

Foto: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 13:30

Nasze propozycje