Poprzedni artykuł: Ten makijaż jest bardzo modny wiosną! Ale... nie każdej z nas pasuje.... Następny artykuł: Koniec z odrostem na paznokciach! Wzór half-dip nails skutecznie go za...

Wiosną powinnyśmy całować się... więcej! Tak, tak :) Efekt namiętnego pocałunku jest teraz trendem w makijażu

Makijaż,
,
, tagi: makijaż ust, instagram
Za pomocą makijażu raczej staramy się ukryć oznaki namiętnego pocałunku ;) Jednak makijażyści próbują nas przekonać do ich podkreślania. Jak to wygląda?

Kiedy zapomnicie zmyć makijaż oczu np. po imprezie, na drugi dzień jest on charakterystycznie rozmazany. Niektórzy uważają ten efekt za ciekawy i próbują go wręcz odwzorować na co dzień. Jednak makijażystka Val Garland idzie o krok dalej i proponuje także rozmazany makijaż ust. Nie jest to subtelny efekt jak przy "blurred lips". Tym razem usta mają wyglądać jakby niedawno były namiętnie całowane.

Zobaczcie także:  Ten wiosenny wzór na paznokciach skradł nasze serca!

Aby uzyskać taki efekt Val Garland wykorzystała kosmetyki marki MAC. Najpierw na wargi aplikowała mocno napigmentowaną kremową szminkę, którą następnie mocno roztarła dużym pędzlem poza granice ust. Cieniowanie może się rozpoczynać od linii pod nosem i ciągnąć aż do podbródka. Aby podkreślić efekt, należy na linii warg dodać błyszczyk. 

Oczywiście ten efekt może powstać także zupełnie naturalnie;)

Jak wam się podoba taki trend? Skusiłybyście się? 

Polecamy także:  Znamy makijażowe sztuczki Anastasii Steel z "Ciemniejszej strony Grey'a". Dzięki nim zawrócisz w głowie każdemu mężczyźnie:)

Foto: Pinterest

Oto szminki polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:46

Nasze propozycje