Poprzedni artykuł: Negative space już nie tylko na paznokciach. Teraz ten trend przenosi... Następny artykuł: Córka postanowiła zmienić wygląd swojej mamy, który u wszystkich wzbud...

Znacie efekt konfetti na paznokciach? To hit internetu ostatnich dni

Makijaż,
,
, tagi: modny manicure, manicure na sylwestra
Wasz styl można określić jako błyszczący, kolorowy, ale... bez przesady? Jeżeli tak, to pokochacie efekt konfetti tak jak my :)

Manicure na święta i sylwestra rządzi się swoimi prawami i nawet te panie, które na co dzień wybierają jednolity kolor, zero zdobień itp., w tym okresie decydują się na lekkie modyfikacje w malowaniu paznokci. 

Zobaczcie także:  Jak się zmieniały trendy w manicure na przestrzeni 100 lat?

A widziałyście kiedyś efekt konfetti na paznokciach. Tak, nie mylicie się. Zazwyczaj jest ono rozsypywane np. w sylwestra o północy, a teraz ląduje na naszych paznokciach. Może mieć różne kształty i kolory. Niektórzy lubią kolorowe kulki, inni wybierają te mieniące się, a jeszcze inni łączą te dwa elementy. 

Jak wykonać manicure z konfetti? Przede wszystkim potrzebujecie lakieru z tym efektem. Jego ceny zaczynają się już od kilku złotych. Oferuje go m.in. marka Golden Rose. Nakładacie więc lakier bazowy - kolorowy lub bezarwny, a potem w dowolnym miejscu umieszczacie konfetti. Może ono być na końcówkach paznokci, lub na całej długości. Lakiery obowiązkowo pokryjcie topem utwardzającym, ponieważ odstające elementy w innym wypadku mogą szybko odpaść. 

Można także samodzielnie wykonać delikatne kropeczki na paznokciach za pomocą lakieru z cienkim pędzelkiem lub stylografem, jak również aplikować na paznokcie gotowe konfetti, co praktykuje się głównie w manicure hybrydowym.

...i gotowe!

Zobaczcie w naszej galerii inspiracje z sieci.

Polecamy także:  Piękny manicure, który można... zjeść!

Foto: Pinterest/pin/149041068889314309/

Oto lakiery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 11:28

Nasze propozycje