Poprzedni artykuł: Jak osiągnąć efekt idealnie matowych ust? Wystarczy, że... Następny artykuł: 6 baz pod cienie, które uratują twój makijaż oczu

Nowy trend: lodowy manicure! Zobaczcie inspiracje

Makijaż,
,
, tagi: modny manicure, manicure hybrydowy
Choć śnieg i mróż potrafią skutecznie utrudnić życie, to jednak ten motyw na paznokciach w okresie jesienno-zimowym staje się coraz bardziej popularny.

Zimowe powietrze dociera do nas coraz wyraźniej. Ale zamiast narzekać, zauważmy też jego dobre strony. Mróz i śnieg pięknie się skrzy. Dlaczego więc nie zainspirować się nim przy tworzeniu manicure?

Wiele motywów wymaga od nas wykonania manicure hybrydowego, jednak nie w przypadku lodu i śniegu. Możemy je bowiem z łatwością stworzyć podczas klasycznego manicure, używając np. lakierów do paznokci z brokatem. Jeżeli jednak w grę wchodzi doczepianie kryształków, czy innych ozdób, warto aby były one zabezpieczone lakierem hybrydowym.

Na Instagramie nie brakuje inspiracji do stworzenia manicure nawiązującego do kultowej już dzisiaj bajki "Kraina Lodu". Podstawą jest oczywiście brokat, kryształki oraz lakiery w odcieniach bieli oraz niebieskiego koloru. Zobaczcie naszą galerię. 

Polecamy także:  Jak się zmienialy trendy w manicure na przestrzeni ostatnich 100 lat? 

Foto:  Instagram

Zobaczcie najpopularniejsze i najbardziej chwalone lakiery do paznokci:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 15:55

Nasze propozycje