Poprzedni artykuł: Zapomnijcie o sztucznych rzęsach na górnej powiece. Teraz naklejamy je... Następny artykuł: Najdłuższe rzęsy na świecie? Nie uwierzycie, ile mają centymetrów!

Tak brzydkich brwi dawno nie widziałyśmy, a ta modelka jest z nich dumna i je... farbuje!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż brwi, trendy jesień-zima 2017/2018
Codziennie przez kilkanaście minut wykonujecie makijaż brwi? Zobaczcie dziewczynę, która przestała o nie zupełnie dbać i jest z tego dumna! Czy teraz takie brwi będą trendowały?

Jak podkreślić brwi? Niektóre kobiety posiadają cały komplet kosmetyków ich makijażu. Codziennie też spędzają na jego wykonaniu kilkadziesiąt minut. Idealne wyrysowanie łuków i usunięcie niepotrzebnych włosków nie należy do najłatwiejszych, ale czy wyobrażacie sobie wyjście z domu bez tego elementu makijażu?

Modelka z bujnymi brwiami

Sophia Hadjipanteli sprzeciwia się panującej modzie na idealne brwi i nie zwraca uwagi na negatywne komentarze, które otrzymuje m.in. na swoim Instagramie, choć sama jest modelką. Dotyczą one jej niezwykle grubych, bujnych brwi, których nigdy nie wyrywa.

Polecamy:  Najdłuższe rzęsy na świecie? Nie uwierzycie, ile mają centymetrów!

Tak naprawdę nie robię tego po to, aby pokazać ludziom, że muszą im się podobać moje brwi. Robię to wręcz aby pokazać, że mogą żyć według własnego uznania - mówiła w wywiadzie dla Harper's Bazaar. 

Sophia uważa, że z takimi brwiami jej twarz wygląda naturalnie i całkiem fajnie. Chociaż jest blondynką, to jej brwi są czarne, ponieważ kiedyś chciała je zabarwić i przez przypadek zrobiła to na tak ciemny kolor, który ostatecznie przypadł jej do gustu i już z nim pozostała.

Polecamy:  Ten błąd w makijażu popełnia większość Polek. Zdradza znany makijażysta

Przyznaje też, że aby jej brwi były tak gęste i bujne, codziennie wieczorem aplikuje na nie olejek rycynowy, który pobudza ich wzrost. Dzięki temu zabiegowi oraz genom włoski wyrastają jej również w łączeniu pomiędzy brwiami tworząc monobrew. Sophia mówi, że na co dzień zauważa wzrok ludzi skupiony na swojej twarzy, ale jej to nie przeszkadza. Co więcej, propaguje hashtag, na którym dziewczyny oznaczają swoje bujne brwi #UnibrowMovement, który idealnie wpisuje się w modny ostatnio nurt #bodypositive.

Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii. Jak wam się podobają te naturalne brwi?

Oto zestawy do brwi polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 11:32

Nasze propozycje