Poprzedni artykuł: Tak brzydkich brwi dawno nie widziałyśmy, a ta modelka jest z nich dum... Następny artykuł: Maskara False Lash Superstar X-Fiber przetestowana – poznaj opinię Wiz...

Najdłuższe rzęsy na świecie? Nie uwierzycie, ile mają centymetrów!

Makijaż,
,
, tagi: ciekawostki, długie rzęsy, rzęsy
Wszystkie marzymy o długich rzęsach, ale w jej przypadku mówimy o ponad... 12 centymetrach!

Ta kobieta ma najdłuższe rzęsy na świecie! 49-letnia You Jianxia z Szanghaju została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa ze względu na imponującą i - nie oszukujmy się - po prostu szokującą długość górnych rzęs. Wyobraźcie sobie, że mają one dokładnie... 12,4 cm!

Najdłuższe rzęsy na świecie

Czegoś takiego jeszcze nie widziałyśmy... Starając się wydłużyć rzęsy czy to za pomocą maskary, czy też stosując odżywki, z reguły cieszymy się z każdego dodatkowego milimetra. W przypadku Jianxii mamy do czynienia z nadzwyczajną hojnością Matki Natury, która szczerze mówiąc, chyba troszeczkę przedobrzyła. To już nie jest wachlarz rzęs - to są po prostu długie włosy, które sięgają niemal do linii żuchwy. To zdjęcie wprawia w osłupienie:

Jak to w ogóle możliwe? Jianxia twierdzi, że "odkryła" swoje rzęsy w 2013 roku - postanowiła, że pozwoli im swobodnie rosnąć. No i urosły - dziś mają ponad 12 centymetrów. Naszym zdaniem to muszą być geny - chyba nawet najlepsza odżywka nie zapewniłaby takiego efektu. Może to i lepiej - pomijając kwestie estetyczne, tak długie włoski na powiekach wydają nam się po prostu niebezpieczne. Wyobrażacie sobie np. zahaczyć nimi o guzik albo zamek od bluzki? Brrrr!

Zobacz też: Trend: najmodniejsza maskara na jesień jest... niebieska!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane odżywki do rzęs z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 09:48

Nasze propozycje