Poprzedni artykuł: To się nazywa spektakularne wydłużenie! Ten tusz do rzęs jest wart swo... Następny artykuł: Tak naprawdę wyglądają modelki, które w „Pytaniu na śniadanie” nosiły...

Oooo nie! Tego trendu w manicure na pewno nie polubimy. Zobaczcie #aquariumnails

Makijaż,
,
, tagi: modny manicure
Zobaczcie pierwszy, najgorszy trend w manicure w 2017 roku. Tego nie róbcie swoim paznokciom i... znajomym, z którymi się pokazujecie :)

Kojarzycie z dzieciństwa plastikowe zabawki, w których wirował brokat i inne małe elementy? Dokładnie taki sam motyw teraz rządzi w... manicure. Tak ozdobione paznokcie pojawiały się już w 2015 roku, ale widać coraz więcej pań przekonuje się do nich dopiero teraz.

Jak łatwo się domyślić, nie uzyskamy takiego efektu za pomocą zwykłych lakierów. Potrzebna jest wizyta u kosmetyczki, ewentualnie niezbędne produkty do wykonania sztucznych paznokci w domu.

Zobaczcie także:  Smarki jednorożca- brzmi strasznie? Ale ten kosmetyk podbija internet

Pierwszym krokiem jest połączenie dwóch przezroczystych tipsów za pomocą np. żelu. Powstałą kieszonkę napełnia się ozdobami wedle uznania, ale nie ma co ukrywać, że rządzi brokat. Dość powszechny jest morski motyw (w sumie nic dziwnego;)). Pozostałą przestrzeń uzupełnia się wodą i zamyka za pomocą żelu. Na koniec pozostaje oczywiście utwardzenie za pomocą lampy UV i ozdobienie wierzchu paznokcia. Uuuf, czasochłonne.

W naszej wyobraźni już się pojawiają obrazy, jak gruba powłoka musi pokrywać paznokieć w niektórych przypadkach. Brrr...

Uñitas pecera #aquariumnails #galaacrylicnails

Film zamieszczony przez użytkownika Gala StRuosidad (@galastruosidamn_it)

Ktoś jednak się skusi?

Zobaczcie także:  Ten lakier przez lata uchodził za kiczowaty, teraz wraca w wielkim stylu! Skusicie się?

Foto: Instagram@sofoula2kresta

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 10:13

Nasze propozycje