Poprzedni artykuł: Kryje niedoskonałości i jest idealny dla jasnej cery – dla tego BB rzu... Następny artykuł: Mity o odżywkach na porost rzęs - też w nie wierzysz?

Te korektory uratują cię po ciężkiej nocy. Tylko zobacz nr 6!

Makijaż,
,
, tagi: korektor pod oczy, sińce pod oczami
Zmęczonego spojrzenia nie uratuje najlepszy tusz czy cień do powiek, jeżeli nie zakryjesz dobrze sińców pod oczami. Wizażanki wybrały najlepsze korektory kryjące!

Korektor kryjący to ulubiony kosmetyk każdej kobiety, która boryka się z cieniami pod oczami. Musi być lekki, aby nie obciążał delikatnej skóry pod oczami, a jednocześnie wystarczająco kryjący, aby pozbyć się charakterystycznych zasinień. Często jest naszym wybawieniem po nieprzespanej nocy lub po prostu wtedy, gdy nasza dolina łez z natury jest bardzo ciemna. Najlepiej sprawdzi się korektor w odcieniach moreli i łososiowych. Pamietaj też, żeby korektor nie był zbyt ciężki i tłusty - powinien zastygnąć po rozprowadzeniu. Nakładaj go bardzo delikatnie. 
W naszej galerii znajdziecie korektory, które są najczęściej i najchętniej polecane. Przygotowałyśmy te zarówno za kilkanaście złotych, jak i za kilkadziesiąt. 

Znalazłyście w nich swojego ulubieńca? :)

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/312648399113374759

Kremy pod oczy

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 maja 2018, 18:14

Nasze propozycje