Poprzedni artykuł: Idealny puder matujący za 15 zł? Znalazłyśmy go! Następny artykuł: Zrobiła makijaż lakierami do paznokci. Efekt? Przerażający…

TOP 7 KWC – kosmetyki na fitness. Bo możesz świetnie wyglądać nawet gdy ćwiczysz:)

Makijaż,
,
, tagi: siłownia, kosmetyki do makijażu, makijaż na siłownię
Kto powiedział, że na fitnessie musisz być czerwona i spocona? Z tymi kosmetykami możesz wyglądać atrakcyjnie nawet wtedy, gdy na wylewasz "siódme poty".

Na siłownię najczęściej zabieramy kosmetyki, których używamy każdego dnia. Nie zwracamy uwagi na ich formułę, a zatem nieświadomie robimy sobie krzywdę. Ciężki, matujący i kryjący podkład niepotrzebnie podrażnia naszą skórę. A jeśli nałożymy na to puder o takim samym działaniu, fundujemy naszej skórze mieszankę wybuchową.

Jesteśmy jednak zdania, że podczas treningu buzia powinna oddychać. Kiedy trenujesz, temperatura ciała wzrasta, pory otwierają się, a cały misternie wykonany make-up niemalże wchłania się w Twoją skórę. To dlatego cera staje się coraz bardziej zanieczyszczona. Pojawiają się zaskórniki, sebum wydziela się w nadmiarze...

Jeśli jednak czujesz się niekomfortowo bez makijażu, sprawdź kosmetyki, które delikatnie podkreślą Twoją urodę, ale nie zaszkodzą aż tak bardzo Twojej cerze. Wszystkie najlepiej oceniane produkty znajdziesz w naszej galerii. 

Podzielcie się swoimi najbardziej niezawodnymi kosmetykami, które przetrwają wszystko :).

Zdjęcia: Materiały promocyjne

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 23:05

Nasze propozycje