Poprzedni artykuł: Wałeczek "tłuszczu" odmłodzi twoją twarz - zobacz ten makijażowy trick... Następny artykuł: Czy aby na pewno w pełni wykorzystujesz potencjał swojego... korektora...

Bez plam na twarzy czy pomarańczowych tonów! Te palety do konturowania sprawdzą się nawet u początkujących

Makijaż,
,
, tagi: konturowanie twarzy
Cieniowaniem twarzy powinnyśmy się bawić. Bez niepotrzebnie towarzyszącego nam stresu, będziemy potrafiły o wiele lepiej rozprowadzić kosmetyk na twarzy, a następnie go rozetrzeć. Ale nie tylko pewna ręka przyda się w tym celu.

Produkt, którego używamy również ma znaczenie. Jego konsystencja, kolor, pigmentacja, formuła… Również sposób, w jaki aplikujesz kosmetyk ma wpływ na finalny efekt. Możesz go przecież nakładać palcami, gąbką lub też pędzlem. Wybrałyśmy najlepiej oceniane palety, które zawierają róż, rozświetlacz i bronzer.

Zobacz także:Pięć rozświetlaczy, które poleca wizażystka

To bardzo ułatwia sprawę, bo w razie podróży, nie musisz pakować do kosmetyczki trzech produktów, ale jeden. A ten wcale nie musi być większy. Znalazłyśmy także kremowe produkty, pomagające przyciemnić i rozjaśnić w odpowiednich miejscach twarz. Zagruntowanie ich odpowiednim pudrem pozwoli utrzymać takie konturowanie przez cały dzień. 

W naszej galerii znajdziesz produkty, które sprawdzą się nawet u początkujących.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/515732594808023788

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:48

Nasze propozycje