Poprzedni artykuł: Żeby zobaczyć nową kolekcję kosmetyków tej marki, czekałyśmy w kolejce... Następny artykuł: Zapomnij o zalotce do rzęs! Teraz maksymalne podkręcenie uzyskasz dzię...

Ta maskara to podobno największy hit na świecie. Co na to Wizażanki? Zdania są mocno podzielone...

Efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Wiele kobiet na świecie twierdzi, że osiąga takie rezultaty dzięki jednemu kosmetykowi. O jaką maskarę chodzi?

Marka Too Faced wypuściła na rynek tusz do rzęs o prowokacyjnej nazwie "Better Than Sex". Do jego zadań należy unoszenie rzęs, dodawanie im objętości i grubości. Szczoteczka ma kształt klepsydry, a w formule zawarto kolagen i peptydy.

Fall in love with every coat. #betterthansex #toofaced

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Too Faced Cosmetics (@toofaced)

Jego opakowanie także wygląda obłędnie.

We've got the world in our hands. #betterthansex #toofaced

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Too Faced Cosmetics (@toofaced)

Zagraniczne media twierdzą, że jest to absolutny hit sprzedażowy w 190 krajach na świecie, a na stronie Sephory liczy sobie tysiące pozytywnych opinii. Czy pokrywają się one z doświadczeniami naszych Wizażanek, które możemy przeczytać w KWC? Tutaj pojawiają się pewne wątpliwości. Wiele kobiet uważa bowiem, że tę maskarę albo się kocha, albo nienawidzi.

Tusz świetny! Posiada fajną, gęstą szczoteczkę, która ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, ma intensywny czarny kolor. Długo się utrzymuje. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie się osypywał, kruszył itd. Produkt zdecydowanie godny polecenia. - aguchna-ja. 

Niestety większość pozostałych ocen nie jest już tak pozytywna. 

Luna83 pokusiła się o ostre słowa: 

Skleja rzęsy niemiłosiernie, nie można dokładać kolejnej warstwy, tworzy bowiem się na oku jedna wielka gruda, której nijak nie można potem rozczesać. Do tego tusz jest suchy, tępy w konsystencji, nie lubię takich. No i to, co zarzucały mu poprzedniczki - sypie się niemiłosiernie, efekt pandy murowany.

Podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami. U nas też zdania na temat tego tuszu są podzielone. Oto oczy jednej z naszych redaktorek po jego zastosowaniu, która akurat chwali sobie jego działanie. Tusz się nie osypał przez cały dzień, a rzęsy zostały rozdzielone, wydłużone i zwiększyła się ich objętość. 

Z kolei druga koleżanka również miała z nim dawniej do czynienia i zrezygnowała z jego stosowania już po pierwszym użyciu. 

Ciągle nie mamy jednoznacznej opinii, czy jest to dobry tusz, czy nie do końca. Najlepiej więc go po prostu przetestować, ponieważ potwierdza się opinia, że jedni go kochają, inni nienawidzą. Więcej opinii na temat maskary Too Faced znajdziecie w naszym KWC. 

Jakie jest Wasze zdanie na jego temat? 

Zobaczcie także:  Żeby zobaczyć nową kolekcję kosmetyków tej marki, czekałyśmy w kolejne... ponad godzinę! Ale było warto:)

Foto: Pinterest/pin/348817933623118801/

Oto polecane tusze w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:28

Nasze propozycje