Poprzedni artykuł: Zapomnij o kwadratowych paznokciach! Wiosną najmodniejszy kształt to..... Następny artykuł: Szukasz idealnej maskary? Spójrz na jej... szczoteczkę! Podpowiadamy,...

Nakładanie podkładu za pomocą... prezerwatywy? Zobaczcie, że to możliwe!

Makijaż,
,
, tagi: beauty blender
Pukałyśmy się w głowę, kiedy o tym usłyszałyśmy, ale kiedy już zobaczyłyśmy... Efekt jest zadziwiający ;)

Odkąd na rynku pojawiły się silikonowe gąbki do makijażu, zaczęto myśleć, czym można je zastąpić, oczywiście w niecodzienny sposób. Pierwszy pojawił się trik na podmienienie ich silikonowymi wkładkami do biustonosza. Teraz vlogerka Laila Tahri pokazała coś jeszcze bardziej... esktrawaganckiego.

Zobaczcie także:  Blogerka pokazała swoje "prawdziwe oblicze" i... ten wpis naprawdę daje do myślenia!

Zauważyła, że wiele kobiet z ciekawości sięga po Silisponge, lecz odstawia je twierdząc, że mimo wszystko najlepiej im się pracuje z BeautyBlenderem, choć ten wchłania więcej podkładu.

Idealnym rozwiązaniem wydało jej się więc włożenie małej gąbeczki do czegoś, co będzie przypominało silikon i tym samym stworzenie gadżetu łudząco podobnego do nowatorskiego aplikatora podkładu. Użyła więc... prezerwatywy.

Oczywiście prezerwatywa nie może zawierać środków plemnikobójczych itd. Wkładamy do niej czystą gąbeczkę i... działamy:) Aplikujemy na nią podkład i blendujemy na twarzy. Efekt? Zaskakująco dobry! To trzeba zobaczyć.

Polecamy także:  Mocno podkreślone brwi i... dziewczyny w sieci pokochały makijaż "insta baddie". Spróbujecie?

Foto: screen z YouTube

Oto podkłady polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:08

Nasze propozycje