Poprzedni artykuł: Kobieta zrobiła manicure... niemowlęciu! Internauci są w szoku - my te... Następny artykuł: Makijaż Diora za pomocą tylko jednego kosmetyku? To możliwe!

Nie umiesz dokładnie narysować kociej kreski? Z tym trendem zapomnisz o problemach z eyelinerem

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, eyeliner
Zapomnijcie o rysowaniu kresek eyelinerem dokładnie przy linii rzęs. Poznajcie ten trend i już się nie obawiajcie drżącej ręki:)

Jak sobie wyobrażacie doskonały makijaż oczu? Dla wielu z was zapewne jest to idealnie poprowadzona kreska przy linii rzęs, odpowiednio wyciągnięta ku górze, która daje efekt kociego oka.
Nie wszystkie kobiety jednak potrafią ją poprowadzić tak, aby miała m.in. zamierzoną grubość. Przez to wiele pań rezygnuje z eyelinerów na rzecz np. cieni do powiek.

Polecamy:  Negative spacy czy cheeky blush? Top 5 manicure, które będą hitem w 2017 roku

Jednak w tym sezonie każda z nas będzie mogła sobie pozwolić na makijaż wykonany za pomocą eyelinera. Wszystko dzięki trendowi o nazwie "negative space", który do tej pory rządził na paznokciach, ustach, a na powiekach był tworzony za pomocą cieni do powiek. Teraz jednak zaczyna królować w wersji wykonanej za pomocą eyelinera. 

Jak wykonać makijaż negative space za pomocą eyelinera?

Wystarczy narysować kreski na powiece pozostawiając pomiędzy nimi niepomalowaną przestrzeń. Może to być bardzo precyzyjne, ale też niedbałe, dzięki czemu znika problem trzęsącej ręki, co często przeszkadza w wykonaniu kociego oka:) W naszej galerii znajdziecie kilka inspiracji. Co ważne, do tego makijażu doskonale pasują kolorowe eyelinery, które są niezwykle modne tej wiosny i lata. 

Oto najlepsze eyelinery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:47

Nasze propozycje