Poprzedni artykuł: Jak chronić swój BeautyBlender przed brudem i bakteriami? Zobaczcie te... Następny artykuł: Ta makijażystka umie zakryć nawet najgorszy trądzik! Zobaczcie te niez...

Poczuj DanceFlow z nową kolekcją lakierów hybrydowych od Semilac

Makijaż, , tagi: Semilac, hybrydy paznokcie, lakiery hybrydowe
Spicy Salsa, Sweet Rumba, Fancy Foxtrot a może Delicious Cha-cha? Kolekcja lakierów hybrydowych DanceFlow zachęca do tanecznej zabawy, ale nie tylko. Stylistka, Ewelina Rydzyńska zainspirowana najnowszą paletą kolorów Semilac stworzyła dziewięć unikalnych stylizacji, bazujących na małej czarnej. Odpowiednio dobrany manicure oraz dodatki odmieniły klasyczną sukienkę w oryginalną i pełną blasku stylizację.

Mała czarna w stylu zmysłowej rumby, romantycznego tanga czy eleganckiego walca? To możliwe! Klasyczną sukienkę, którą każda z nas ma w szafie, można w prosty sposób odmienić. Wystarczy pobawić się dodatkami – torebką, biżuterią czy butami. Do tego oczywiście odpowiedni manicure. W prosty sposób stworzymy oryginalną stylizację, nie tylko na karnawał, ale także na każde inne wyjście. – Polki są coraz bardziej odważne. Częściej stawiają na kolor czy błyszczące dodatki. To właśnie one mogą odmienić każdy look i sprawić, że wyróżnimy się z tłumu. Nieodłącznym elementem stylizacji jest także manicure. Stawiając na intensywne, pełne blasku kolory możemy zrezygnować z biżuterii – mówi Ewelina Rydzyńska, stylistka. Zobacz stylizacje przygotowane przez Ewelinę Rydzyńską i wybierz swój ulubiony kolor z kolekcji DanceFlow!

Tańcz i błyszcz

Nowa kolekcja lakierów hybrydowych Semilac DanceFlow to dziewięć błyszczących kolorów inspirowanych tańcem. – Manicure w kolorach DanceFlow to doskonały wybór na karnawał, ale nie tylko. W 2017 stawiamy bowiem na połysk przez cały rok. Zimą wybieramy mocniejsze stylizacje i bardziej intensywne kolory. Natomiast wiosną i latem mieniące się drobiny zawarte w kolorach z kolekcji DanceFlow, doskonale sprawdzą się w delikatniejszych stylizacjach – jak choćby baby boomer czy french – mówi Joanna Janicka, manager ds. nowych trendów Semilac.

Wybierz swój ulubiony kolor z kolekcji DanceFlow i olśniewaj przez cały rok!

Więcej informacji na: www.semilac.pl oraz www.facebook.com/Semilac

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje