Poprzedni artykuł: Podkłady, pudry, tusze do rzęs... Tylko dziś wszystkie kosmetyki za pó... Następny artykuł: Chcesz przedłużyć rzęsy na stałe? Najpierw spróbuj tych doklejanych! J...

Ten "szkolny" gadżet zrewolucjonizuje makijaż oczu? My musimy go mieć :)

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, kredka do oczu
Macie dość noszenia ze sobą wielu eyelinerów? Lubicie wielofunkcyjne gadżety? Ten produkt marki Clarins na pewno przypadnie Wam do gustu:)

W ciągu ostatnich miesięcy nie raz mogłyśmy oglądać szkolne pomocniki, które ułatwiały nam nakładanie makijażu. Należy do nich m.in. naklejanie taśmy w celu wykonania perfekcyjnych kresek eyelinerem.

Marka Clarins tym razem wskrzesiła wielokolorowy, wysuwany długopis i zmodyfikowała go do urządzenia kosmetycznego. Zamiast wkładów z atramentem umieszczone zostały barwniki, które pełnią rolę 3 eyelinerów (czarny, granatowy i brązowy) oraz konturówki do ust w neutralnym kolorze.

Działanie jest podobne jak popularnego w szkole długopisu (też taki miałyście w piórniku?;). Wystarczy wcisnąć wybrany kolor i przekręcić końcówkę.

Niestety końcówka do malowania jest płaska, przez co może być ciężko wykonać precyzyjną kreskę szczególnie w kąciku oka, ale dla chcącego nic trudnego:) To doskonały gadżet do np. modyfikacji makijażu oka.

Ten wielofunkcyjny długopis wejdzie do sprzedaży już w pierwszej połowie stycznia. Nabędziecie go na stronie marki: clarinsusa.com w cenie ok. 30 dolarów. Skusicie się? My na pewno :)

Zobaczcie także:  Podkład w... spray'u! Jak go nakładać? I czy jest lepszy od tego w płynie?

Foto: mat. prasowe/ Pinterest/ pin/127508233174334558/ 

Oto najlepsze kredki do oczu polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2018, 11:53

Nasze propozycje